Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Obie boskie. Z twarzy piękne, ciało idealne. Ja stawiam na Amber :) Ma w sobie coś " dzikiego " :)

Logan_Cole

obydwie nie powinny sie znalezc w telewizji... proponowalabym najpierw przejsc sie na kilka zajec aktorstwa bo ryje maja przecieeetne a blond wlosy to nie wszytko

Logan_Cole

Amber :-)

Metropholis

lubi spluwy, pochodzi z Teksasu i jeździ muscle car'em. mogłaby zostać moją dziewczyną. szkoda tylko że jest bi.

mocny_joseph

Skoro jest bi, to jeszcze nie wszystko stracone dla Ciebie ;-)

Metropholis

jest tylko taki jeden mały szczegół - Ocean Atlantycki :) gdyby nie on, to już dzisiaj łapię stopa i wyjeżdżam ;)

mocny_joseph

A tam się przejmujesz :-D Mamy Święta, a Mikołaj wszystko moze ;-)

Metropholis

zdecydowanie bliżej mi do Żarnowca ;)

mocny_joseph

No tak, w końcu ze Śląska jesteśmy ;-D

Metropholis

trochę zboczyliśmy z tematu, Amber ma to coś. Skoro Amber podoba się metropholis, to musi być z niej niezła laska ;)

mocny_joseph

Z kogo? Z Amber? No bo to jest piękna dziewczyna - mnie się bardzo podoba :)

Logan_Cole

Amber, Blake zupelnie mi sie nie podoba.
Amber jest piekna! :)

Logan_Cole

I po co porównywać te panie ! to tak jak by porównać malucha z Ferrari (maluch to Blake a Ferrari to Amber).

użytkownik usunięty
Logan_Cole

Według mnie Amber jest jedną z najpiękniejszych aktorek i ogólnie lubię filmy z nią. Blake jak dla mnie ma ładne ciało, ale z twarzy przeciętna. Ot , taka sympatyczna i miła pozytywna dziewczyna z sąsiedztwa. Obie bardzo lubię. Ale za talent i urodę wybieram Amber .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones