Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

W końcu dziewczyna pokazała w tym filmie, że ma coś z aktorki, a nie tylko z ładnej dziewczyny! Genialna chemia między nią a Jasonem Momoa:D

Kalimdor

potwierdzam! szczerze mówiąc przez pół filmu zastanawiałam się czy to naprawdę ona... w końcu bez naburmuszonej miny obrażonej panienki, w końcu dobra rola!

użytkownik usunięty
Kalimdor

No i cieszę się . Ogólnie moim zdaniem Amber jest jedną z najpiękniejszych aktorek i świetnie gra . Wcześniej według mnie nie mogła zbyt się wykazać aktorsko , gdyż otrzymywała drugoplanowe rolę ozdóbek w filmach . W tych większych rolach jak np.''Wszyscy kochają Mandy Lane '', czy ''I zapadła ciemność ''zagrała świetnie . Ale to były mało popularne filmy .

Teraz mam nadzieję że , świetna rola Mery w tak popularnym i wysoko budżetowym filmie jak ''Aquamen ''pozwoli jej się wreszcie wybić . Mam nadzieję że , Amber zagra w kolejnych filmach DC w roli Mery .I zacznie otrzymywać rolę w jakiś lepszych filach .

Szkoda że , jeszcze nie wszedł do kin film ''London Fields ''tam Amber miała szansę sie wykazać , jestem ciekawa jak to jej wyszło .

Tak czy inaczej , trzymam za nią kciuki.

Zwiastun Londond Fields już jest, a oceny na IMDB są mierne, lecz może Amber przynajmniej korzystnie tam wyszła. Swoją drogą zwiastun jest ciekawy ;)

użytkownik usunięty
Kalimdor

Rzeczywiście zwiastun jest ciekawy i mam nadzieje ze, w końcu ten film będzie dostępny w Polsce. Ogólnie jest to ekranizacja dość ciężkiej książki, do lekkich powieść chyba nie należy. Wiec nie każdemu może przypaść do gustu; ale Amber mogła się tam wykazać. Może okazać się ze ,nawet jeśli film przeciętny to ona zaskoczy w nim swoją świetna gra aktorska. Ale trzeba jeszcze poczekać, żeby się przekonać.

Kalimdor

Co ty gadasz!? Żadnej chemii tam nie widziałem. Mamoa super wyczuł się w rolę komiksowej bohatera. Humor jest, siła i moc też jest. A ta "aktoreczka"... zapłacili jej to zrobiła robotę i tyle. Marna aktorka, nie umie grać.

lesszw

Zgadzam się

mgkwt

To źle, że się zgadzasz cukiereczku.

AlexRener

Cukiereczku? Na jakiej podstawie dostałam taki przymiotnik?
Mogę się zarówno z kimś zgodzić jak i nie zgodzić. Według mnie Pani Heard jest złą aktorką i to w kilku filmach widać bardzo dobrze. Sceny z nią, zwłaszcza emocjonalne, nie poruszają. . Kobietą z wyglądu jest piękną, zwłaszcza jak ją podmaluja.. Wracając do posta z którym się zgadzam - nie ma zbudowanej chemii scenicznej między nimi dwojga

mgkwt

Okej

lesszw

Nie marna aktorka tylko świetna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones