Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 844 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Nie tylko piękna, ale również i utalentowana. Wystarczy zobaczyć jej rolę w "The Informers", żeby się o tym przekonać.

A propos, ona już oficjalnie dokonała coming-outu:

http://www.afterellen.com/people/2010/12/amber-heard-talks-about-being-an-out-le sbian-in-hollywood

Oczywiście już się pojawiły głosy, że robi to pod publiczkę. Tak jakby kiedykolwiek komuś ujawnienie się jako lesbijka pomogło w karierze (dodajmy, mocno opartej na byciu "eye-candy" dla facetów). W dodatku lesbijka zaangażowana politycznie w walkę o prawa gejów i lesbijek.
Gdyby powiedziała, że jest bi, można by mieć wątpliwości, bo niestety wiele aktorek wykorzystuje męskie fantazje o trójkącie z dwiema kobietami dla podniesienia swojej popularności, rzecz jasna w życiu nie będąc w związku z kobietą. Ale ona nie dość, że powiedziała, że jest lesbijką (czyli faceci są skreśleni), to jeszcze jest w długoletnim związku z kobietą. Niestety, w związku z tym nie wróżę jej karierze wielkiego rozwoju, bo jak powiedziałam, jej role bazują przede wszystkim na podobaniu się facetom, a można się spodziewać, że teraz producenci będą mieć opory przed daniem jej takich ról.

użytkownik usunięty
_Renee_

Jestem facetem i Amber podoba mi się jeszcze bardziej .

Amber lesbijką nie wiedziałem WOW !!!
Wielka strata dla facetów ale za to można sobie teraz bardziej puścić wodze fantazji.
Moim zdaniem nie jedna z najładniejszych ale najładniejsza lesbija w Hollywood, bo praktycznie ich tam nie ma :)

jetli22

Trochę jest, wymieniając z pamięci Portia de Rossi, Guinevere Turner, Jill Bennett, Sarah Paulson, Clementine Ford i inne, aczkolwiek nie są to aktorki głównego nurtu. Dlatego pewnie jeszcze więcej siedzi głęboko w szafie.

użytkownik usunięty
_Renee_

Nie zapominajcie o Bijou Phillips ! . Znana , ładna ,młoda i nie dawno też się przyznała do miewania partnerek .

No ale mowa o lesbijkach, a Phillips najwidoczniej jest bi.

użytkownik usunięty
_Renee_

Może byc . Nie przeszkadza mi .
Bijou Phillip i Amber Heard , łał co to byłby za film .

użytkownik usunięty
_Renee_

Zapomniałem wcześniej zapytac , z pamięci udało ci się aż tyle wymienic ? . Gratuluje posiadanej wiedzy .

jetli22

5teczKa!!!
nie ma sliczniejszej kobiety w Hollywood niz AMBER HEARD !!!
gdyby powstal DOBRY film branzowy z przyjemnoscia bym ja w nim zobaczyla <3 w sumie kobiete tez ma fajna ^^

i jeszcze dodam RUBY ROSE <3 ale austalijka <3
|
na dole- wikipedia? hahahaha xD sprawdzana przez wykladowcow w 40% lipne info xD

_Renee_

Cytat z angielskiej Wikipedii:
"I don't label myself one way or another – I have had successful relationships with men and now a woman. I love who I love, it's the person that matters."
To wskazuje, że jest właśnie raczej biseksualna, tylko podchodzi poważnie do związków, a nie przeskakuje z od chłopaka do dziewczyny.

cudna! szkoda ,że trafia na tak tendencyjne role ;]

użytkownik usunięty
Out_Of_The_Body

Fakt - a nawet jesli rzeczywiscie jest lesbijka, to ma wieki respekt u mnie za to ze sie nie chowa - Osobiscie uwazam ze lepiej byc w kochajacym zwiazku z kobieta niz "zaliczac" polowe facetow w Hollywood, jak robia to niektore znane panie...

Dobrze prawisz

Ale ta jej kobita nie za ciekawie wygląda ( może to przez tą szminkę)

nie zapominajcie o naszej starszej i poczciwej Rosie O'Donnell

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones