Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 640 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Niesamowita Laska, dla mnie ideal Kobiety. Nieziemska uroda i figura. No nawet nie wiem jak to opisać tak mi się ona podoba :P cudo

azorcia27

Podzielam twoje uwielbienie :D

ein_schlag

Jest nas wielu do pieczenia chleba. :D

dzenero

No niestety:)

azorcia27

Takie trochę 8/10.

azorcia27

Nie jest stara i poprzerabiana, nie ma nadwagi, jest zadbana i ma pieniądze, żeby o siebie dbać, ot, zwykła, ale atrakcyjna dziewczyna. Mnie natomiast powala jej styl, to dzięki niemu świetnie wygląda i wie jak podkręcić swoją urodę. A może ma świetna stylistkę. ;) <a href="http://amberheardfatnsite.blogspot.com/">http://amberheardfatnsite.blogspo t.com/
</a>

azorcia27

Jak dla mnie trochę zbyt wulgarna uroda, ale faktycznie jest ładna. No ale sam chyba nie wiązałbym się z taką na poważnie jak to zrobił Johnny Depp :D

użytkownik usunięty
azorcia27

Faktycznie . Amber jest cudna .

użytkownik usunięty
azorcia27

Jest piękna, to fakt - dla niej zmieniłabym orientację seksualną :)

azorcia27

Sharon Stone

ktos111

Wygląda jak Wiktoria Gąsiewska z Rodzinki PL są bardzo do siebie podobne

azorcia27

Jest piękna!!!

azorcia27

Zgadzam się 1000/10! <3

azorcia27

Johnny też tak myślał. Wystarczy spojrzeć, jak skończył.

azorcia27

Zgadzam się 11/10

azorcia27

Zreflektuj się bo w internecie nic nie ginie. Ideał kobiety? Wątpliwe. Przyznała się na nagraniu do maltretowania Deppa, to jest raczej jej definitywny koniec i naturalna furtka do kategorii "blue movie" bo w niczym innym jej nie widzę.

PoppinTom

Oj tam, księżom się gładko wybacza pedofilie to jej się takiej błahostki nie wybaczy ?

soulfly777kris

To są dwie odrębne sprawy które nie mają ze sobą związku i należy je rozsądzać osobno. Musisz mi tu wskazać kto wybacza pedofilię bo ja o czymś takim nie słyszałem. Wypłynęły kolejne dowody jakoby nie był to jej pierwszy incydent tego typu poza Johnem, więc. Atrakcyjna i bezwzględnie to wykorzystywała, jak się teraz okazuje nie pierwszy raz.

PoppinTom

Z tymi księżmi to chyba musiały mi się kraje pomylić, zapomniałem że u nas takie rzeczy ludziom nawet przez myśl nie przechodzą.

soulfly777kris

Sugerujesz, że przewinienia naszych księży umniejszają winę tej Pani. To zakrawa na obłęd i bezsens w twojej argumentacji. Odchodzisz kompletnie od meritum. Na dodatek bezpośrednio przystawiasz jedną grupę (księży) do jednostkowo oskarżonej kobiety i stwierdzasz i ciężar win powinien być potraktowany tak samo. Stworzyłeś chochoła do którego mam się odnosić, normalne bzdury.

soulfly777kris

Jakby byla sytuacja odwrotna i to facet na nagraniach przyznalby sie,ze maltretowal kobiete to z miejsca bylby skonczony.
P.S.Maltretowanie kogokolwiek nie jest drobnostka.

soulfly777kris

Poza tym ona niszczy życie nie tylko jemu ale i jego dzieciom.Przykro jest sluchac,ze tata bije kobiete

użytkownik usunięty
PoppinTom

No niestety uroda to nie wszystko. Fakt, piękna kobieta ale wyrachowana i fałszywa. Dlatego nie warto oceniać po pozorach.

W sumie bardzo dobrze. Powinna trafić na czarną listę w Hollywood. I być tak skończona. Okej, jej związek z Johnnym nie był idealny. Dochodziło do rekoczynów. Mogli się rozstać po prostu bez orzekania o winie ,po cichu. Ale Amber bijac męża śmiała go oskarżać o przemoc i zgrywać ofiarę. Perfidna intrygantka. I jeszcze potem niby zgrywać święta i oddawać pieniądze które dostała od Johannego dla kobiet które doświadczają przemocy. Kiedy sama ja stosowała. Hipokrytka.

Ciekawe czy sobie to zaplanowała czy może Johnny chciał ją zostawić i w zemście postanowiła wypromować się na fali Meto. Tak czy inaczej to było paskudne. Dziwne ze ,Johnny od razu nie ujawnił wszystkiego . Tylko tyle czekal. No ale może tak go ten związek psychicznie rozwalil ,ze musiał dojść do siebie. Niemniej jednak skoro Hollywood mogło na podstawie takich oskarżeń odwrócić się od takiego zdolnego aktora jak Johnny, to tym bardziej kiedy Amber udowodniono znęcanie się powinno się odwrócić od niej . Nie jest żadną wybitna aktorka, a i jak młodość minie to tez miejsca w kinie by nie zagrzala. Wiec żadna strata.

A należy jej się .

No i niestety pozory mylą. Nie zawsze to co piękne jest dobre . Przykład Amber .

Popieram Cię w stu procentach :)

azorcia27

wg. mnie Heard ma strasznie oklepaną urodę. naprawdę nie rozumiem zachwytów nad jej aparycją. jako aktorka jest żenująco mierna. a to że jest względnie atrakcyjna bynajmniej nie zmienia faktu że w środku jest kompletnie zgniła.

azorcia27

Ładna wg. Kanonów Hollywood. Talen średni, ale na tyle sobry by nabrać cały ruch "me too".
Myślę, że niedługo jej kariera sie skończy

azorcia27

Bardzo ładna, ale moim zdaniem dużo lepiej by wyglądała w lżejszym makijażu lub bez.

azorcia27

Ideałem bym ją nie nazwał, ale to tylko i wyłącznie moje zdanie. Natomiast z całą pewnością mogę rzec, że jest ładna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones