Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 850 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Nie jestem w stanie dostrzec w niej "jej samej"! Widzę Scarlett Johansson, Alicię Keys i
Kristen Stewart. Jest tak niesłychanie podobna do wszystkich tych aktorek, że nie potrafię
wyszczególnić w głowie jej własnej twarzy. Nawet jej mimika jest jakby "wtórna"!

Swinging_dwarf

mi strasznie przypomina Scarlett Johansson .. jakby chcieli z niej zrobić konkurencje dla Scarlett

guga_buzka

Być może mnie zlinczujecie, ale muszę to powiedzieć. Scarlett (mimo, że jest przepiękną kobietą) mogłaby Amber co najwyżej bieliznę zmieniać. ;))

Ni3men

Ja bym powiedział zupełnie na odwrót:)

Azejzel

Wiadomo, kwestia gustu :D.

użytkownik usunięty
Ni3men

Bez przesady. Moim zdaniem i Scarlett i Amber są przepiękne i bardzo podobne do siebie . Z tym ze Scarlett ma większy talent i lepsze ciało, a Amber ma znacznie bardziej klasyczna i ładniejsza twarz i Amber ma też lepsze nogi. Poza tym obie bardzo lubię.

Tylko kobiety potrafią tak oceniac za nogi za nos i są takie surowe w ocenie ! Obie są piękne a Ty się czepiasz szczegółow nie wiem skąd w babach tylko małostkowości ? Obie są piękne

użytkownik usunięty
supermarioktos

To prawda, my kobiety bywamy krytyczne. Ale nie jestem osobą płytka, sama uważam ze daleko mi do obu Pan i zazdroszczę obu urody. Uroda w sumie nie jest w życiu najważniejsza ,bo prędzej czy później przemija i liczy się charakter i to co ma się w sercu. Jednak zawsze byłam zachwycona i w filmach podziwialam urodę obu aktorek; wiec po prostu dołączyłam do dyskusji .

Zresztą to nie jest krytyka, ponieważ według mnie zarówno Scarlett jak i Amber obie są bardzo pięknymi kobietami, i nie jest tak ze jakaś ma krzywy nos czy kiepskie nogi, oczywiście to również mają super i nie mają sobie czego zazdrościć, bo w sumie po co ? Moim zdaniem ale tylko i wyłącznie moim Amber ma piękniejsza bardziej klasyczna twarz -taka chłodna, klasyczna piękność typu Catherine Denauve czy Sharon Stone . Scarlett z kolei może się pochwalić seksapilem i uroda bardziej gorącej i pełnej seksapilu, ciepłej dziewczyny jak Marlin Monroe czy Brigitte Bardott.

Także obie mogą pochwalić się uroda w stylu gwiazd starego Hollywood.

Co do aktorstwa. Według mnie Amber jest niezła aktorka i według mnie po prostu nie ma szczęścia do filmów. Chociaż ja lubię z nią filmy, mimo że nie są to jakieś arcydzieła.

Scarlett to cóż w pewien sposób ikona wspolczesnego kina . Ma dużo większy talent niż Amber i trafiają jej się rolę w lepszych filmach.

Co nie zmienia faktu że jako aktorki, obie Lubie. Na tyle oczywiście jeśli można lubić kogoś kogo nie zna się osobiście. Bo jakie mają charaktery naprawdę i jakie są prywatnie no cóż tego nigdy się raczej nie dowiemy.
Pozdrawiam.

Swinging_dwarf

W Piekielnej Zemście z kolei wypisz wymaluj Jena Malone z Donniego, tylko włosy inny kolor

Swinging_dwarf

Coś w tym jest...co nie zmienia faktu, że jest po prostu piekną i bardzo sexowną kobietą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones