Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Ta dziewczyna to drewno.Twarz jest ciagle taka sama, mimika jak na tanią rozkładówkę (bo to do playboy'a się nawet nie nadaje). Nie wiem komu du*y dała ale nie powinna być aktorką, tylko grzyby zbierać od panów na autostradzie. I nie chodzi mi tu jej urodę, a grę aktorską.

cysarzowa

jej jedyną zaletą jest uroda, i na tym polega większość jej ról, ma jedynie pieknie wyglądać

cysarzowa

Taką złą aktorką to ona znów nie jest, ale zazdrosne dziewczyny mają niestety ten problem, że bagatelizują talent bo dziewczyna jest bardzo ładna.

theonlykind

Dla mnie ma taką oczywstą urodę zwyczajnej blondynki. Niestety gry aktorskiej urodą nie nadrobi.

cysarzowa

Pokaż swoja buźkę to zobaczymy kto jest bardziej zwyczajny :)

theonlykind

Nie rozumierz, że o urodę mi nie chodzi. Ona po prostu nie jest dobrą atorką, a ty ciągle tylko o urodzie i jeszcze mnie atakujesz. Ona nie ma talentu. A to, że twoim zdaniem jest piękna to rzecz gustu, bo dyskusja z tobą do niczego nie prowadzi.

cysarzowa

twojego gustu? A co do aaaaatakowania... może ma rację, a ty jesteś zakompleksiona?

theonlykind

Jest przeciętna aktorką. Nadrabia urodą *_* jest taka sliczna, że mogę ją oglądać dla samego patrzenia. I piszę to jako 100% hetero dziewczyna ;)

cysarzowa

zwyczajne pospolite dziewuszysko widać, że ją sporo producentów wierciło

markin

od razu widać u szanownego Pana duże doświadczenie. Pewnie też Pana wielu producentów wierciło.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego, pełnego wiercenia wieczoru.

HRA

zazdrosne, wbij się w środowisko to cię powiercą

markin

Ciebie też wiercą, i dlatego piszesz tak zgorzkniałe komentarze...? Pewnie trzeba dużo brać w d...pę żeby szczekać z Danii na polskim forum!

exces

zakochany w prosyttutce pajac zaczyna szczekać
daj głos piesku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones