Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

"Zwykle to żona ściągała mu buty po jego powrocie do domu, ale tamtego dnia rozmawiała przez telefon, dlatego Depp zdecydował się ściągnąć buty… sam. Gdy to zauważyła, Heard miała wyglądać na wstrząśniętą i zdenerwowaną, zarzucając mu, że to jej praca i że nie powinien tego robić sam. "

zrobiła dla was coś takiego kobieta (gwiazda filmowa!) kiedyś?

"Widziałam, jak dorosły człowiek potrzebował, żeby inny go podcierał. Ty miałeś ten przywilej, że kompletnie o tym zapomniałeś. Miło. Dla Ciebie - pisała Amber. "

widać, że bardzo jej zależało, ale stary dziadyga wolał dragi i chlanie

maximus_

Zacytowałeś nic nie wnoszący fragment. Lala jest skończona i opinia publiczna jest tego świadoma.

kapcik1987

za to ty podałeś mocne argumenty xD

maximus_

Mocne argumenty? proszę bardzo....
Laska też ostro ćpała i chlala i to zostało już udowodnione
Nastała na łóżko,wyzywała go przy każdej możliwej okazji,prawie obcięła mu palec
Zdradzała go z J.Franco, E.Muskiem i ch...z kim jeszcze
Pieniądze które dostała(7mln)zobowiązała się przekazać na cele charytatywne czego do tej pory nie zrobiła
Jej była partnerka potwierdziła że ja biła.Są dowody na to że lala swoją siostrę (chociaż ta i tak stoi po stronie Amber-wiadomo kasa)
Po rzekomym pobiciu żaden z policjantów, sąsiadów i przyjaciół NIE ZAUWAŻYŁ. u niej niczego co by świadczyło że została pobita....Mało???

luki138

widocznie mało skoro depp przegrał w uk xD

maximus_

W UK przegrał z gazetą i wygrał jedna sprawę w usa

użytkownik usunięty
maximus_

Jedyne na czym jej zależało to na jego pieniądzach które za pewne w końcu dostanie

dlatego zawarła z nim umowę przy rozwodzie robiąc mu przysługę, bo nie podpisali intercyzy, a część pieniędzy przekazała na cele dobroczynne xD

użytkownik usunięty
maximus_

Mogła przekazać całość :/

maximus_

Przekazała na cele dobroczynne?

W sądzie dwa dni temu przedstawiciel ACLU powiedział, że nie dostali od niej tych 3,5 mln, jedynie 500tys od Muska.
W zeszłym roku chcieli ją posadzić za to. Bo ani ACLU, ani szpital dziecięcy pieniędzy nie zobaczyli.

Lucyna_Zaranna

Za Amber pieniądze na konto fundacji wpłacił Depp i Musk. W dokumencie wpłaty od Deppa jest wzmianka, że jest to pierwsza z 13 transz pieniędzy. Dokument jest podpisany przez przedstawiciela finansowego Deppa, więc można wyciągnąć wniosek, że to Depp wg Amber miał wpłacić resztę kasy. Taka może być linia obrony Amber kłamliwa lub nie ale zgodna z dokumentem.

maximus_

"zrobiła dla was coś takiego kobieta (gwiazda filmowa!) kiedyś?" A zrobiła Ci kiedyś kobieta (gwiazda filmowa!) stolca na łożku?;) To dopiero fenomen. Należy szanować... Kończ, wstydu sobie oszczędź.

_wilczur_

"stolca na łożku" - niskie myślenie incela, nie ma na to żadnych dowodów, tylko zeznania jakiegoś typa co dostawał kasę od deppa

maximus_

Tylko simp może myśleć, że Depp postawiłby na szalę swoją karierę i reputację, skłądając fałszywe zeznania przed sądem. Ale kto wie, może masz jakieś krzywe zapędy w stronę koprofilii. W 2 girls 1 cup też gustujesz?

_wilczur_

typowe osobiste podjazdy mające mnie wyprowadzić z równowagi, spadaj biedaku na swoje blokowisko xD

maximus_

Totalnie się zgadzam. Piękna, kobieta (trochę stuknięta, ale lepsza taka niż jakas dewotka) chciała być przy nim szczęśliwa, zadbana i zauwazona. Przede wszystkim to zapewne chciała mieć chłopa a nie cipe nie potrafiąca rozmawiać z żoną, chlejusa i ćpuna. Koleś miał wszystko, wystarczy obejrzeć zdjęcia z początku ich związku, wpatrzona była w niego jak w obrazek (dziwię się jej). Oczywiście, że zależało jej na kasie, była z nim, wzięli ślub, oddawała mu swoje ciało, a on nawet nie zawarł jej w papierach majątkowych bo ważniejsza była ex partnerka i ich dzieci. Kto powiedział, że Amber chciała całość jego kasy? w kłótni powiedziała mu płacząc, że nawet nie zawarł jej w testamencie, że chciała z nim spędzić święta a jego nie było albo był naćpany . Podejrzewam, że go walnęła kilka razy, ale wierzę, że on też zrobił jej ogrom krzywdy, o czym może nie pamiętać bo chyba często mu się mózg wyłączał. Koleś w amoku pisał po ścianach i przedmiotach jakieś chore notki (sam styl pisma już świadczy o walniętym deklu) to na jakiej podstawie się twierdzi, że nie robił jej krzywdy?

Ogólnie uważam, że oboje na początku mocno się kochali (pożądali) dlatego tak ciężko było im zrezygnować z siebie i to doprowadziło to tego co się stało. Oboje są winni więc na pewno mówienie że Depp jest ofiarą, jest mocnym nadużyciem. Jak się z kimś zostaje żeby walczyć o związek, to się walczy a nie ćpa.

Ogólnie historia smutna.

Aaliszja1986

ona była bardzo młoda wtedy, to depp jako facet 50 lat powinien kierować związkiem i dawać doświadczenie, dojrzałość, a nie dziewczyna 23 lata, ogólnie koleś zachowuje się jak dziecko, następny Michael Jackson, już po kilku miesiącach wyzywał ją od k... za plecami w sms (to jest udokumentowane, można w necie znaleźć), żałosne

maximus_

W związku z pieniędzmi które "przekazała" na cele dobroczynne
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10822375/Amber-Heard-admits-NOT-honorin g-promised-3-5-donation-ACLU.html

maximus_

coraz więcej dowodów i kłamstw wychodzi na jaw na jej niekorzyść, ale pewnie stój po jej stronie dalej xDDD

maximus_

Ale co z tego że była bardzo młoda????Wiek nie ma kompletnie żadnego znaczenia. On ja wyzywał w smsach a ona prawie obcięła mu palca hmmm ciekawe kto był w tym przypadku bardziej poszkodowany???

luki138

depp w mailu do lekarza pisał, że sam se obciął, sprawdź w necie

maximus_

Jak już to do znajomych to wysyłał.A ta szmata(bo inaczej jej nazwać nie mogę), wielokrotnie kłamała o swoich pobiciach,co teraz wychodzi poprzez zeznania świadków w tym policjantów i programy telewizyjne

luki138

depp sam we wiadomościach pisał, że da szkołę tej brudnej dz..ce, wyzywał byłą żonę, sam pisał, że momentami nie wie co robi i gdzie jest, sam się pogrążył, bo jest cymbałem

maximus_

Ale w przeciwieństwie do Heard on się przyznał i przepraszał za te wiadomości,ona natomiast brnęła dalej w swoje kłamstwa.Proste

luki138

jest niewinny bo się przyznał? xD

luki138

Nie,nie twierdzę że jest niewinny bo się przyznał.Ale smsy też nie są dowodem przemocy fizycznej.A w tej rozprawie Heard nie jest w stanie nawet udowodnić że Deep ja bił.I tutaj leży problem.Nawet organizacja zajmująca się przemocą domową (która wspiera kobiety)stanęła po jego stronie.Zrozum...Heard kłamie jak cholera,bo jedyne na czym jej cały czas zależy to kasa

Aaliszja1986

Ale przecież ona też ostro ćpała

luki138

Ale ja nie twierdzę, że nie ćpała. Twierdzę, że oboje zwalili sprawę, tylko, że to on był po 50tce - powinien być dojrzałym facetem. Ona była młodą księżniczką, nie znająca życia, bo zawsze dostawała to co chciała. Pomimo tego, że była młodsza od niego to ona mówiła,że trzeba rozmawiać, a nie chować się i uciekać. Najważniejsze jednak jest dla mnie to, że nie ważne jak kobieta Cię WKU*√ia, zaczepia, męczy to nie masz nigdy prawa podnieść na nią ręki, ani jej wyzwać (no chyba że atakuje Cię nożem, no to jasne, że w obronie własnej można odepchnąć czy jakoś inaczej sobie poradzić). Depp to chory czubek, który swoją żonę wyzywał, bił, kontrolował, "żartował" sobie z kumplem, że ja utopi, spali i przeleci jej zwłoki (tak, tak rozumiem żarcik rodem z monty pythona - słaby jeśli się go kieruje w stronę ukochanej osoby).
Zawinili oboje, ale jednocześnie przeraża i bawi mnie to niezmiernie, że ludzie mówią, że to Amber zniszczyła biednego JD, otóż nie to sam JD umiejętnie się zniszczył, bo nie poradził sobie z seksowną, piękna i trudną kobietą, która obudziła jego uśpione demony (sam tak powiedzial)

Aaliszja1986

Szczerze mówiąc trochę to głupie,mówienie o dojrzałości.Dojrzałość nie zależy od wieku a i wiek niczego nie usprawiedliwia.Po drugie ani facet nie ma prawa podnosić ręki na kobietę ani kobieta na faceta!!!W którąkolwiek stronę przemoc jest zła.Co do chorego człowieka...jak na razie oprócz wyzwisk i głupich smsów w tej rozprawie nie udowodniła mu nic więcej.Jej,,pobicia"cały czas są weryfikane na jej niekorzyść(a to przez firmę kosmetyczna która się zasłaniała a to przez występy w telewizji a to znowu przez jej stare zeznania),co do kontrolowania...jak na razie bodajże tylko jej siostra i Heard o tym mówiły nikt więcej.Co do kłótni i rozmawiania...nie każdy jest taki że w trakcie kiedy partner ma zły humor lubi rozmawiać.Niektórzy wola przeczekać i potem na spokojnie porozmawiać.Niestety ale podczas tej rozprawy (a śledzę ja w miarę na bieżąco), wychodzi wiele jej kłamstw (np.dzień po rzekomym złamaniu nosa była w programie Cordena gdzie wyglądała idealnie,albo policjanci którzy u niej byli nie widzieli śladówprzemocy).Po za tym niestety i większość świadków zeznaje przeciwko niej,więc dziewczyna ma ostro coś z psychiką

luki138

Ma tak samo ostro z psychika nie tak, jak jej były małżonek depp. Dwie zaburzone osoby. Powinni oboje wrócić do piaskownicy i tam naparzać się grabkami i foremkami z pisakiem.

Aaliszja1986

I nie bardzo rozumiem pisanie, że głupie jest mówienie o dojrzałości. Głupie to jest bycie 50 letnim capem i ćpunem, a nie dojrzałość w związku czy mówienie o niej. Nie pasowali do siebie, trzeba było się rozejść lub iść na prawdziwą terapię, rozmawiać, próbować. Ona myślała trochę portfelem, a on nie tą głowa co potrzeba i takie są skutki.

Aaliszja1986

Oczywiście że obydwoje są zaburzeni.Co do dojrzałości...wiek nie jest żadnym wyznacznikiem dojrzałości, czasami 20 letnia osobą jest bardziej dojrzała niż 50 letnia, zależy to od wielu czynników.Tak samo z byciem ćpunem czy alloholikiem-to jest choroba która może dopaść tak naprawdę każdego..Prawda jest taka,że mogli rozejść się po cichu,wiedząc że oboje byli toksyczni.Ona dostała by trochę kasy ,on święty spokój...ONA jednak wolała iść do gazet i opowiadać jak to była maltretowana ,co jak już wiemy nie do końca było prawdą...Nie zrozum mnie źle,w 99% przypadków stoję po stronie poszkodowanych(molestowanie,przemoc itp), zresztą często się w tym temacie tutaj wypowiadam,jednak w tym przypadku nie mogę.Heard zrobiła aferę(z pewnością chodziło o kasę),wiedząc że sama ma baaardzo dużo za uszami,więc nie dziwię się że Deep się broni w tej sytuacji

luki138

Tak, wiek nie jest wyznacznikiem dojrzałości, ale niestety powinien być, bo człowiek jednak powinien w ciągu życia czerpać wiedzę o tym co dobre, a co zle. Większość ludzi cechuje jednak lenistwo umysłowe i brak wyciągania wniosków z życia.

Z innej beczki, strasznie mnie irytuje to co się odwala na sali rozpraw. Kpina z wymiaru sprawiedliwości, szczególnie to co zrobił ten Momoa. Jego zeznania to okazanie totalnego braku szacunku chociażby do sędziny i ławy przysięgłych. Cyrk na kółkach i tacy ludzie rządzą światem i mają wszystko na pstryknięcie palcem. Zaskakujący jest ten świat :)

Wyrok powinien być taki - oboje winni. Brać grabki i łopatkę i do piaskownicy. Depp odzyskał fanów, Amber mam wrażenie straciła już wszystko. Oby ich to czegoś nauczyło.
Pozdrawiam

Aaliszja1986

Przecież Mamoa nie zeznawał w procesie w ogóle???.Na internecie jest filmik ukazujący go wprawdzie na sali rozpraw,ale to tylko fotomontaż.Co do strat...zauważ że od momentu od kiedy Heard oskarżyła Deepa...ON:stracił rolę w kolejnej części Piratów z Karaibów i fantastycznych zwięrzetach,a ONA tym czasem zagrała w 2 części Aqamena,serialu i została twarzą Loreal za którą z pewnością dostała mnóstwo kasy.Zero sprawiedliwości.Dopiero teraz, kiedy wszyscy widzą jej kłamstwa zaczyna tracić role

Aaliszja1986

Ps.jak miło że na Filmweb są jeszcze ludzie,z którymi -mimo odmiennych opinii-mozna normalnie(bez wyzwisk i chamstwa) rozmawiać.Pozdrawiam

luki138

Jego zeznania to był żarcik? :))) Haha to dałam się nabrać, wyłączyłam filmik po minucie bo nie mogłam znieść braku szacunku :). Dziękuję za uświadomienie mi jakim naiwniakiem jestem. Shame.
P.s. Tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones