Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 850 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Uroda ponadczasowa. Gdyby umiała grać zostałaby legendą.

tomucho77

Powiedzmy... że jej filmoteka nie jest imponująca ani sposób grania w tych filmach. Za mało by przebić choć sztuczną Marlyn Monroe.
jest idealnie piękna tyle można stwierdzić fakt.
Reszta w żałosny sposób przeżywa zazdrość lub radzi sobie z tym, że nigdy nie będzie mieć żadnej dziewczyny.
Koniec tematu.

eowine

Co do urody to się zgadzam. Jest jedną z najpiękniejszych młodych aktorek. A co do gry to się nie zgadzam. Ja lubię jej grę.
:)

Anaissa

Ja też uważam ją za piękną aktorką ale co do gry... Trudno mi ocenić, bo nie widziałam jej w wielu rolach, a poza tym chyba jeszcze nie trafiła na scenariusz, dzięki któremu pokazałaby swoje umiejętności. Może powinna lepiej wybierać? Odpuścić komedie, horrory i marne filmy akcji (Piekielna zemsta)? No ale młoda jest i wszystko dopiero przed nią :-)

eowine

Moim skromnym zdaniem to ta kobieta jest piękna ale powiedziałabym, że idealnie :)

eowine

Ona jest tak piekna, ze nie zwracam uwagi na jej gre :d

juliawu

Dobre :)

użytkownik usunięty
eowine

Trzeba przyznać, że niezła pisia.

Lepsza od Beckinsale ?

użytkownik usunięty
tomucho77

No nie. Absolutnie nie. Kate Beckinsale jest dla mnie punktem odniesienia dla każdej kobiety, której się przyglądam.

eowine

Sporo racji:)
Ale w Drive Angry ( chociaż to gniotek) była IMO mimo wszystko najlepsza obok tego kolesia który grał Księgowego. Uwierzyłam jej w postać, a to mi się coraz rzadziej zdarza...

WhiteDemon

Ok:D
dziewczyna uczy się grać:)

eowine

Znasz aktora, aktorkę którzy od małego umieją dobrze grać ?

tomucho77

Tak Znam i to wiele. Inne nawet oscara podostawaly.
I postaraj się zrozumiec, ze nie chce z Tobą gadać.

eowine

A możesz mi podać nazwisko tych aktorów i aktorek którzy od noworodka umieją grać wyśmienicie ?

tomucho77

Uzyj wujka google - najmłodsi laureaci i nominowani do Oscara.
I daj mi spokój.

eowine

Chodzi mi o noworodki a nie o 8 letnie dzieci.

tomucho77

polecam w tym przypadku wujka google nawet bardzo małe dzieci
m. in. w filmie "Niemożliwe" mają więcej talentu, empatii i ekspresji.

Człowiek z tym sie rodzi, a przy debiucie może pokazać swoje możliwości.
A nie, że po 30 filmie coś już skumał.

eowine

Jak obejrzę Niemożliwe to zgłoszę się do ciebie w związku z tym talentem, empatią i ekspresją.

tomucho77

Wex się odpiernicz. A gwarantuje, ze ktos z twoim łbem nic nie zrozumie i nie przezyje.

eowine

Z dwoma łbami !!! bez nerwów proszę :)

tomucho77

Talent, empatia, ekspresja.
Czy twój mikroskopijny móżdżek ogarnia co te słowa oznaczają?
Nie... nie wiesz, ty tylko wyłapałeś od kogoś jak zawsze nie znając ich znaczenia ;-)
Cały Tomuś ;-)

eowine

Dokładnie zgadzam się z autorem wypowiedzi. Amber jest wyjątkowo piękna. ;)

użytkownik usunięty
eowine

A moim zdaniem to zależy od charakteryzacji. Czy jest idealnie piękna? Tu się raczej nie zgodzę, bo podobno ideały nie istnieją i jest to kwestia gustu, ale na pewno jest piękną kobietą, to nie ulega watpliwości. Ale mam np znajomego, któremu totalnie się nie podoba i to, że jest blondynką totalnie ją przekreśla. Jak dla mnie to zależy gdzie i kiedy, bo np w takiej "Piekielnej zemście" dla mnie była zwykłą blondi jakich pełno, ale za to w "Dzienniku zakrapianym rumem" była już niesamowicie zjawiskowa. Oba filmy miałam okazję obejrzeć na dużym ekranie, więc w przypadku tego drugiego zdecydowanie było na co popatrzeć i nawet na mnie jej uroda zrobiła ogromne wrażenie mimo, iż jestem kobietą (hetero, od razu mówię). ;)

użytkownik usunięty

Smutny trochę ten temat. Pełno poblokowanych postów i już niewiadomo o co chodzi.

Jak pare niewyżytych sie znalazło to jasne, że posty bedą cenzurowane. I słusznie.

eowine

Twoje posty też są zablokowane ! czy słusznie ?

tomucho77

nie słusznie ale ludzie to heterzy

eowine

Skoro twoje posty zostały zablokowane to było coś w nich niestosownego, a więc też jesteś niewyżytą osobą :)

P.S.
Nie ma postów nie słusznie zablokowanych !

tomucho77

mało wiesz

eowine

To prawda, klasyczne niezaprzeczalne piękno.

eowine

ja jako kobieta tez muszę stwierdzić że jest piękna :)

użytkownik usunięty
kkrajewska2

O tak, piekna jest niezaprzeczalnie.
Kojarzy mi sie troche z mloda Sharon Stone :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones