Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

skąd się biorą tacy obrzydliwi ludzie jak ona?
nie dość że bezczelnie kłamała na temat bycia ofiarą przemocy domowej to - mało tego - okazuje się, że sama jest typowym abuser (jest w ogóle polski odpowiednik tego słowa? "agresor"?). przypominają mi się teraz moje dyskusje z oburzonymi feministkami a przede wszystkim z tymi najgorszego typu (amerykańskimi), które upierały się że:



A) kobiety NIGDY nie kłamią na temat gwałtu czy bycia ofiarą przemocy fizycznej dlatego absolutnie wierzą kobiecie w takiej sytuacji oraz



B) a tak w ogóle to były wystarczające dowody na to, żeby wierzyć że Amber Heard mówi prawdę i tu głównie odnosiły się do filmików które Heard udostępniała jako rzekomy dowód świadczący o tym że Depp naprawdę ją bił. żenujące jest to jak bardzo łatwo ludzie dają się manipulować i jak bezdenna jest ludzka głupota.


już na samo wspomnienie pewnych żenujących argumentacji takich amerykańskich feministek ręce mi opadają.



i pomyśleć, że właśnie tej kobiecie gratulowano "odwagi". została kolejną ikoną ruchu #MeToo, ambasadorką praw kobiet w ACLU i ogółem zyskała całe mnóstwo profitów z powodu obrzydliwego kłamstwa.



prawdziwą żenadą jest to, że w dalszym ciągu są ludzie którzy jej bronią i nazywają bohaterką. mam nadzieję, że spotka ją jeszcze większy lincz niż Johnny'ego z tą różnicą, że w jej przypadku byłby po prostu w pełni zasłużony. Depp miał znacznie więcej do stracenia po tych oskarżeniach: wielu się od niego odwróciło - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym -, stracił kontrakty itd. pamiętam jak ludzie domagali się żeby usunąć go z obsady "Fantasic Beasts" i jak się burzyli, że J.K. Rowling go broniła. z kolei takiej Amber Heard nie udało się wybić ani dzięki urodzie (moim zdaniem i tak z resztą bardzo oklepanej) ani tym bardziej dzięki talentowi, bo go nie ma. właśnie po tym jak zaczęła kłamać i odgrywać ofiarę zaczęło się jej lepiej powodzić.


po prostu omijać bardzo szerokim łukiem takich toksycznych bezwstydnych manipulantów. mam nadzieję, że wywalą ją z planu "Aquamana 2" i w ogóle wszystkich innych dotychczasowych produkcji na zbity pysk a także że zapłaci - dosłownie i w przenośni - za te wszystkie oszczerstwa. jakaś sprawiedliwość musi być.

isobel

Feminizm to sekta. bronić będzie takich kobiet w imię zasady.facet to kreatura.Trzeba go zniszczyć. I będziemy szczęśliwe.i co dalej. Tylko w ten sposób odstraszaja normalnych facetów.przez to skazane są na samotność i koło się zamyka, samotność budzi złość, złość frustrację,itd szkoda mi ich... bo próbują zmienić świat na siłę. Facet z kobietą powinni sie uzupełniać ,czerpać pozytywy jeden z drugiego.ja bym w życiu nie zainteresował się kobietą z mentalnością faceta i tak samo jako kobieta nie chciał bym mieć zniewiescialego gościa. Kogo one szukają kobiety w ciele mężczyzny czy to był by ideał dla feministek? Czy chodzi o to żeby wybić prawdziwych facetów żeby lgbt lepiej wmieszało się w tłumu. Brak słów. amber chciała wybić sie na całym tym syfie.

isobel

Zgadzam się z tym co napisałaś. Co prawda ja uważam, że jest urodziwą kobietą, ale trzeba powiedzieć jasno, że jest bardzo wyrachowana.
Aczkolwiek trzeba pamiętać, iż są użytkownicy, którzy ją trochę bronili, ale gdy prawda wyszła na jaw, że kłamała, to stanęli po stronie Johnny’ego. To kłamliwe babsko powinno siedzieć w więzieniu.
Co do Aquamana 2 to możesz podpisać petycję :) Linki podał na pierwszej stronie forum użytkownik pt. Rouge_fw. Ilość głosów na petycji stale rośnie; liczy się głos każdego:)

Joker_Dzokej

no właśnie niekoniecznie ci co jej bronili później stanęli po stronie Deppa. znam takich co bez względu na wszystko i tak ją usprawiedliwiają i nadal broną. ale dzięki za cynk co petycji. na pewno podpiszę.

isobel

Oczywiście masz rację. Takich użytkowników jak Neela96 nie ma co komentować.
Ale na przykład Romantyczka_20 kiedyś trochę broniła Amber, a teraz stoi za Deppem :) Więc są ludzie, którzy poszli za prawdą

isobel

A co do tych osób, które nadal bronią Amber-Sramber, to przeczytałam po kilka razy twoją rozmowę z Isild_87 i nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Fakt faktem mocno jej powiedziałaś o „Robactwie” i „umyśle płytkim jak kałuża”, ale ta osoba stoi za Amber, ponieważ fajnie jej się ją ogląda i nie chodzi tak brudna, jak Depp.
Masakra. Johnny nie powinien był się z nią żenić, ale on doświadczył z jej strony przemocy domowej, a Isild_87 nie chce spojrzeć prawdzie w oczy i broni tę agresorkę (nie bójmy się tego powiedzieć).
O innych trollach nie wspomnę, bo szkoda klawiatury.

isobel

Jeny, jak ja przeczytałam te wszystkie rzeczy, co ta baba robiła Deppowi, to powiem tyle: wstydziłabym się ją bronić. Okropność :(
Ale jeszcze trochę, a będzie skończona:)

isobel

Kurde, to co napisałaś jak się okazało odnosi się również do sądu. Johnny przegrał proces ;(
Baba go załatwiła wraz z sądem :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones