Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

amber heard jest w ciąży? Jak to? Jak ona zdołała zmajstrować dzieciaka? Przecież ona jest homoseksualistką. Jak ona zdołała to zrobić?

Shadow_dawnego_ggggggg

Jest biseksualistką.

Shadow_dawnego_ggggggg

To raczej plotka o tej ciąży, żeby podgrzać atmosferę wokół niej.

Shadow_dawnego_ggggggg

Jeśli nie jest bezpłodna, to co stoi na przeszkodzie temu, by zaszła w ciążę? Istnieje coś takiego jak sztuczne zapłodnienie, więc nawet lesbijki mogą mieć dzieci. A ona jest biseksualna. I ma męża ;)

Raven_86

To czekać teraz tylko na jej żonę!

ZSGifMan

Raczej kolejną kochankę. Bo podobno regularnie przyprawia Deppowi rogi z jakimiś babami. Jakby wierność była tylko słowem na w

użytkownik usunięty
Raven_86

Ponoć już się rozwodzą. Ja jej się nie dziwię zresztą - bo Depp jest obleśny, więc to jasne że wolała kobiety.

Och, nawet jeśli, to wyszła na swoje. Z nikomu nieznanej w miarę ładnej buzi znajomość z nim zrobiła twarz znaną na całym świecie. I pewnie z majątku coś jej skapnie przy rozwodzie... Jak dla mnie może go sczyścić do zera. Przynajmniej się nauczy, że dla byle niuni nie warto rozbijać rodziny

użytkownik usunięty
Raven_86

Ja znałam Amber jeszcze przed tą aferą z Johnnym i jak dla mnie ten ich związek wyglądał karykaturalnie...

Możliwe. Z tego co widzę, grała w kilku filmach, które widziałam, ale nie bardzo mogę powiedzieć kogo. Jakoś nie przykuwa mojej uwagi na ekranie i znam ją właściwie tylko ze związku z Depp'em. No i Piekielnej zemsty, ale ten film kojarzę ze względu na kogoś innego

Toż to promocja była (samej siebie).
Kolejny szczebel do kolejnej śmiesznej "kariery".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones