Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

.. na jego miejscu wzielibsycie ją? czy inna laske?

adiman

Nie pasuje do niego. Jest zbyt kiczowata. Z tego co kojarzę, Depp lubił oryginalne kobiety - ona ma banalną urodę. Nie jest brzydka, ale naturalną pięknością nie można jej nazwać. Znudzi się szybko..

adiman

A skąd masz takie informacje, jeśli mogę spytać?

bunnylune

wpisz w google deep plus amber heard...

np tu masz link:

http://alefaceci.pl/title,Johnny-Depp-zakochany-w-Amber-Heard,wid,15125864,wiado mosc.html?ticaid=6fb3f

adiman

Wpisałam w google, ale wyskoczyły mi właśnie takie artykuły, a raczej "artykuły", gdzie autorzy (tak jak w tym podanym przez ciebie) nie potrafią nawet napisać poprawnego i pełnego tytułu filmu, ale za to mają trzysta informatorów, którzy widzieli ich w restauracji, słyszeli jak flirtują, a następnego dnia jedzą wspólne śniadanko na patio - typowe dla wszystkich kozaczków, pudelków, szczeniaczków, grzybków, onetów i alefacetów. Wybacz, ale dla mnie to trochę mało wiarygodne doniesienia :)

adiman

na jego miejscu wzielabym mnie.

mrau_cyska

czemu akurat ciebie?

adiman

bo bylabym dla niego najlepsza

mrau_cyska

patrząc po avatarze, nie zasługujesz nawet na nikolasa kejdża

charypoter

to nie jest forum o hermionie więc nara hapek

mrau_cyska

gotowalabys mu i sprzatala?

adiman

na kolanach. w sumie to o co Ci chodzi?

mrau_cyska

na kolanach chyba inne rzeczy sie robi:P

adiman

UR SO FUNNY

mrau_cyska

tak wiem:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
charypoter

o gustach sie nie gada, tylko zastanwia mnie dlaczego byla by dla niego najlepsza;p

adiman

to się nie zastanawiaj, tylko myśl o czymś ciekawszym

adiman

bo mnie jeszcze nie poznałaśeśoś

adiman

To że Deep jest zakochany w tej pani nie oznacza że została jego konkubiną ! nie ma dowodów (zdjęć) na to że Amber pojawiła się na tej prywatnej wyspie. Gwoli ścisłości ta pani jest lesbą !

tomucho77

co ty nie powiesz?

adiman

Jak już zakładasz takie tematy to pisz w nich wszystko !

adiman

Bez względu na to, czy ten związek z Deppem był prawdziwy, czy tylko dla prasy (aby przekonać fanów, że Amber wciąż jest "dostępna" dla facetów - a w końcu nigdy nie pojawiły się żadne zdjęcia tej dwójki razem w prywatnej sytuacji, co jest dość podejrzane), Amber jest już z nową kobietą:

http://www.huffingtonpost.com/2013/01/18/johnny-depps-ex-amber-heard-dating_n_25 06617.html

_Renee_

Pozostaje tylko życzyć szczęścia:)

_Renee_

Szkoda że zapomniałaś że Amber jest lesbijką i nigdy żaden mężczyzna jej nie zadowoli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones