Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

bo gdy na nią patrze co mam w głowie " to ta co defekuje na łóżko" co mnie obrzydza i zamiast czerpać radość z seansu myśle o fekaliach w łózku. Myśle że nie tylko ja tak mam więc dziwi mnie że w HOLYłódzie pozwalają jej grać.

Alienpfk

No widzisz, a ja nigdy nie mogłam oglądać filmów z jej biednym pokrzywdzonym mężusiem. Najpierw widziałam w nim lalusia udającego cool, a teraz przechlanego, zacpanego, starego capa, któremu zachciało się przepięknej i młodej dziewczyny, dla której porzucił wieloletnia partnerkę i dzieci. Ma to na co zasłużył.

Awem

No widzicie, ja mam to w d..e, bo ja mam własne, ciekawe życie i nie interesują mnie ich prywatne przygody

java_ff

Ciekawe co zatem robisz na forum dotyczącym jej osoby?

Awem

To jak ty oglądasz filmy. W Hollywood orgie, narkotyki to chleb powszedni u przeciętnego aktora. Prawda jest taka, że oboje mają poważne problemy z uzywkami i potrzebna im jest pomoc specjalisty, no ale znieczulica ludzka jest tak wszechobecna, że fani muszą się obrzucać pomyjami, zamiast doszukać się głębi problemu. Dziennikarzyny mają o czym pisać, a ludzie bez ciekawych zainteresowań mają czym żyć.

michalnachi

Jak oglądam filmy czy jakie? Odpowiem na drugie - z pewnością te bez Deppa bo on w obsadzie zawsze mnie zniechęcał do filmu. To te ciekawe zainteresowania skłoniły Cię do wejścia na forum i komentowania, czy też skłonności mentorskie?

Awem

Tylko wiesz, że, mnóstwo aktorów ma problemy z uzywkami, a nie tylko Depp. To co wyszło na rozprawie to powszechność w Hollywood. Na imprezach alkohol leje się litrami, a narkotyki to normalka. Już nie jedna gwiazda dzięki takiemu stylowi spadła z piedestału. Ogólnie świat filmowy to królestwo ćpunów, których stać na towar najlepszej jakości. Bawią się, zmieniają partnerów jak rękawiczki i tak im mija życie w tej sielance.
Temat Amber zainteresował mnie ponieważ Pani Heard stała się ikona me too. Powinna być więc autorytetem moralnym jak i społecznym. W toku rozpraw wyszło, że jest manipulantka, oszustka i kłamliwa psychopatka liczącą na łatwy hajs. Nie jestem fanem Deppa, ale w przypadku przegranej, sprawa Amber stała by się nowym procederem i wiele by zmieniła w przypadku podobnych spraw sądowych. Z ciekawości chciałem sprawdzić czy ludzie mają podobne odczucia w stosunku do tej okropnej kobiety. Jeżeli uważasz, że postępowanie Heard w jakikolwiek sposób można usprawiedliwić, to gratuluję tak niskiej moralności.

michalnachi

Nie uważam, aby akurat Heard byla w obecnych czasach ikoną me too. Postępowanie Deppa tłumaczysz powszechnymi zachowaniami w świecie Hollywood, do którego należy również Amber. Gratuluję podwójnych standardów moralnych.

Awem

Fakt jest taki, że była twarzą me too czy Ci się to podoba czy nie. Miała wsparcie mediów i organizacji lewicowych, stała się symbolem silnej i niezależnej kobiety.
Czy Ci się to podoba czy nie imprezowała z Deppem i się bawiła w ten sam sposób co on. Swój do swojego ciągnie. Faktem jest to, że klamawala i manipulowała w sądzie
W wyniku sledztwa udowniono, że jest zakłamana manipulantka. Ma skłonnosci psychopatyczne. Jest w stanie zniszczyć drugiego człowieka dla własnych korzyści. Jeżeli te fakty do Ciebie nie przemawiają, to znaczy, że tylko próbujesz walczyć z rzeczywistością,

Awem

Dodam jeszcze, że ostatnio wyszły kwiatki o organizowaniu orgii dla biznesmenów i osobistości Hollywood przez Panią Amber Heard. Robiła za burdel mamę i angażowała inne aktorki, które chciały rozpocząć większą karierę i pełnić funkcję "dam" do towarzystwa na tych właśnie imprezach. Tak więc jeszcze się parała prostytucja i nakłaniała do tego inne kobiety. Normalnie wzór cnót.

michalnachi

Szczerze mówiąc? Mam to gdzieś.

Alienpfk

A macie na to wszystko dowody? Ktoś tak powiedział media wyolbrzymiony i na bank tak było... Myślenie troglodytów. Tak samo jak merlyn Manson wyciął sobie żebra. Gość specjalnie to ogłosił bo wie że ludzie są tak naiwni i głupi że to łykną ponieważ lubią takie dziwne i odstające od norm nowinki. Pozdrawiam tępych i łykających wszystko pelikanów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones