Amy Winehouse

Amy Jade Winehouse

9,3
245 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Amy Winehouse

Znowu Jim Morrison im nie wystarczy ;( ;( ;( Amy why ?

Kileeer

http://muzyka.onet.pl/newsy/ukaze-sie-posmiertny-album-winehouse,1,4802174,wiado mosc.html

house90

ładne zdjęcie Amy Dzięki pozdrawiam ;)

Kileeer

Przed śmiercią skończyła swój album ale jest jeszcze w wersji demo. Podobno ma być wydany.

house90

Z pewnością kupie te 2

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

1 O co ci chodzi
2 Jestem Mężczyzną

użytkownik usunięty
Kileeer

3. Jesteś dzieckiem.
4. Oraz trollem

OMG Opisało się .
Boże dziecko bierz jakieś tabletki (raczej ci , to nie pomoże )...

użytkownik usunięty
Kileeer

Dzieckiem przestałem być zanim ty się szczylu nauczyłeś podcierać. A zanim zasmarkany przygłupie zaczniesz silić się na ironię - popracuj nad interpunkcją.

Udajesz kinomana, a teraz jeszcze melomana próbujesz zgrywać. A prawdą jest, że jesteś jedynie dwunasto-czternastoletnim pryszczatym matołem i internet tego nie ukryje.

Nie wiem co piszesz najpewniej , to samo o gimnazjum przecinkach itp ale mnie , to gówno obchodzi . Nie masz nic do zaoferowanie oszczędź sobie wstydu .

użytkownik usunięty
Kileeer

Wytłumacz mi szczylu jedno: długo zamierzasz bawić na tym portalu i udawać kogoś kim nie jesteś ?

To pytanie powinno by skierowano do ciebie , bo dzieciaku wypisujesz swoje bzdury wszędzie śledzisz mnie czy co ? Jeśli uznaje kogoś za kretyna , to daje mu ,,ostanie zdanie " Tylko ty sanczopansa i hanibal wypisujecie dalej wszędzie. Jeśli ci podnieca poprawianie innych , to za parę lat zostaniesz nauczycielem . Ale nie odpisuj mi Ok ? Tak / Nie ...

użytkownik usunięty
Kileeer

Czyli długo...

Dzieciaku, masz łeb zryty i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones