Ana de Armas

Ana Celia de Armas Caso

8,2
32 405 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ana de Armas

Anny Przybylskiej. Na co niektórych zdjęciach - do złudzenia.

misiek_st

Oj tak. W "Blade Runner 2049" na niektórych ujęciach miałam wrażenie, że to ożywiona komputerowo Anna Przybylska. Szczególnie jak się uśmiechała.

anasza

ma też w sobie coś z Kaliny Jędrusik

juanitta

No nie :D

anasza

Widziałem ją w "Na noże" i to samo zwróciło moją uwagę. Momentami jak sobowtórka.

anasza

Widziałem ją w "Na noże" i to samo zwróciło moją uwagę. Momentami sobowtórka.

misiek_st

Niepodobna wcale.

master_of_vinyl_donuts

prawda ? nie wiem czy oni coś pili ?? Obie śliczne, ale gdzie tu jakiekolwiek podobieństwo...

gggggrzegorz

Może są trochę inne, ale gdybyś kręcił film o Ani Przybylskiej to jaką aktorkę byś zatrudnił?
Bo po ucharakteryzowaniu de Armas rzeczywiście może robić za A.P.

Raphaell

pytasz jaka aktorkę bym zatrudnił? Nie wiem jaką, na pewno nie de Armas, nie widzę żadnego podobieństwa, absolutnie żadnego :)

gggggrzegorz

Jednym słowem: Z twarzy podobna zupełnie do nikogo ;)

gggggrzegorz

skoro nie widzisz żadnego podobieństwa, to najwyższy czas abyś zainwestował w okulary.

Vitcher

a skoro Ty widzisz podobieństwo, to najwyższy czas abyś okulary zmienił na lepsze...

gggggrzegorz

Nope, moje oczy mają się dobrze.

Vitcher

No to tak samo jak moje ;)

gggggrzegorz

no chyba jednak nie, skoro nie dostrzegasz tego, co jest oczywiste. Podobieństwo jest, i tyle.

Vitcher

Podobieństwa nie ma choćby najmniejszego, nie ma i tyle :)

Vitcher

NIe ma zadnego podobienstwa.

Aretus

jest

użytkownik usunięty
dawidgazapraca

Nie ma. Zupełnie inna twarz, kształt twarzy jedynie trochę podobny do A.P w młodości.

Vitcher

Nie podobna nic a nic

Raphaell

Był taki pomysł na film - Ale ostatecznie rodzina nie wyraziła zgody, choć podejrzewam że reżyser szukałby jednak polskiej aktorki lub amatorki .

gggggrzegorz

Nie pili. Po prostu nasze mózgi nie są jednakowe. Niektóre mózgi "odczytują" czyjąś twarz jako podobną. Twój czy mój zupełnie inaczej. To niezależne od człowieka tak jak wiele rzeczy w naszym organizmie. Twierdzę więc , że niczego nie pili.

misiek_st

Ja myślałem, że to jest ta aktorka, która grała w Łotr 1: http://www.filmweb.pl/person/Felicity+Jones-193204/photos/666923

Gemini_2

Zgadza się.

misiek_st

Tak samo myślałem oglądając Blade Runnera :D

misiek_st

Zakładając jej okulary rozumiem że będzie podobna do ciebie tj. zdjęcia w avatarze.
Powinni was banować za posty "podobna do", "taka polska ..." itp. Jak można być tak ślepym.

iniini

Banowanie to półśrodek, dlaczego nie rozstrzelać?

misiek_st

może i jedno, i drugie? bo po co komu konto na filmwebie jak został rozstrzelany?

misiek_st

Nie Przybylska tylko raczej ta Tiffany z Beverly Hills 90210

h_pat

Dzieci smartfon'ów raczej nie kojarzą tego serialu.

armarange

nie pamiętają bo to durny serial dla nastolatków sprzed trzech dekad. co tu pamiętać?

misiek_st

Mnie też od razu się z Anią skojarzyła

misiek_st

Ania Przybylska to może jej co najwyżej pachy mydlić przed goleniem

misiek_st

Też to zauważyłem. Wchodzę tutaj i widzę że nie jestem jedyny.

misiek_st

Moze odrobinę podobne ale kazda na swoj sposob unikatowa:)

misiek_st

Osobiście nie widzę żadnego podobieństwa, I zastanawiam się gdzie to niektórzy widzą

użytkownik usunięty
misiek_st

Ani trochę nie przypomina Przybylskiej, choćby przez kolor oczu. Według mnie bardzo podobna do Lily Collins, zastanawiałem się czy to nie ona marnuje się w tym nudnym filmie

misiek_st

Nie podoba nic a nic... ale tak to już jest że czasami niektórym mózg płata figle i widzi co się chce widzieć. Ja pewnie też tak mam ale nie w tym wypadku, do Anny nic nie podobna.

Jak dla mnie bardzo podobna do Jenna Coleman grającej w Dr Who jako Clara! na tyle podobna że musiałem na filmwebie sprawdzić czy przypadkiem aktorka nie jest jedna i ta sama w Blade Runner i Dr Who

kowal1528

No właśnie. To kwestia mózgu. Ale nie figli. Wszystko jest względne w tym przypadku.

misiek_st

też oglądając cały czas miałem wrażenie że jakoś "polsko" wygląda :P tylko nie wiedziałem kogo mi przypomina :)

misiek_st

W ogóle. Nawet przez myśl mi nie przeszło...a próbuję dojrzeć. No cóż, ciekawe jak różną mamy (my, ludzie) percepcję podobieństwa.

misiek_st

Bardziej do Marty Trzebiatowskiej

misiek_st

podobna do mojej znajomej. Zmienić tylko kolor włosów i mamy drugą Anę de Armas.

misiek_st

Najbardziej to podobna jest do Jessicy Macomber, aka Lexi Belle ;-)

misiek_st

Anny tak, ale Lewandowskiej.

misiek_st

Tu na zdjęciu nie aż tak ale jako Marta Cabrera w 'Na noże' już bardzo podobna.

misiek_st

mam to samo skojarzenie, bardzo podobna uroda , a szczególnie usta i oczy. Jednym słowem śliczna jak nasza Ania

misiek_st

N I C H U J A

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones