Ananda Everingham 

Ananda Matthew Everingham

7,6
201 ocen gry aktorskiej
Ananda Everingham
Ananda Everingham, najbardziej znany jest na świecie jak i w Polsce za role Tuna, w tajskim horrorze Shutter, gdzie wcielił się w role fotografa, nękanego przez ducha tragicznie zmarłej dziewczyny z lat szkolnych. Wcześniej wystąpił też w komedii wyśmiewającej azjatyckie horrory pt. "Ghost Delivery". Jego pierwszą rolą, która pozwoliła mu zaistnieć w świecie filmu była rola ucznia elitarnej szkoły w slasherze dla nastolatków "303 Fear Faith Revenge". Dzięki swojemu egzotycznemu pochodzeniu (matka z Laos, ojciec z Australii) został dostrzeżony w rodzinnej restauracji w której pracował po tym jak został wyrzucony ze szkoły w wieku 14 lat i rozpoczął karierę modela. Zna biegłe angielski, tajski i laotański. Niedługo będziemy mogli zobaczyć go w singapurskim romansie pt. "Leap of love".
więcej

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 31 maja 1982

miejsce urodzenia: Tajlandia

wzrost: 178 cm

Uczęszczał do "Bangkok Patana British International School" z której został wyrzucony gdy miał lat 14, po tym wydarzeniu rozpoczął prace w rodzinnej restauracji, podając napoje i drinki.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

nie?

A może mi się tylko wydawało xD
Ogólnie dobry aktor.

no nie powiem nie powiem, z łozka to bym go nie wyrzucila na pewno:):)

Żeby dobre były, ja oglądam teraz Shutter i podoba mi się oj podoba! Mogą być inne thrillery/horrory albo w ogóle inny typ jak dobre :P

ee słabe zdjęcie
w shutterze wyglądał jak ciasteczko (mniam)
(:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones