Ananda Matthew Everingham

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/235049/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":145,"rate":7.827586206896552,"desc":"ocen"}}]
7,8
145 ocen gry aktorskiej
Ananda Everingham

Ananda Everingham, najbardziej znany jest na świecie jak i w Polsce za role Tuna, w tajskim horrorze Shutter, gdzie wcielił się w role fotografa, nękanego przez ducha tragicznie zmarłej dziewczyny z lat szkolnych. Wcześniej wystąpił też w komedii wyśmiewającej azjatyckie horrory pt. "Ghost Delivery". Jego pierwszą rolą, która pozwoliła mu zaistnieć w świecie filmu była rola ucznia elitarnej szkoły w slasherze dla nastolatków "303 Fear Faith Revenge". Dzięki swojemu egzotycznemu pochodzeniu (matka z Laos, ojciec z Australii) został dostrzeżony w rodzinnej restauracji w której pracował po tym jak został wyrzucony ze szkoły w wieku 14 lat i rozpoczął karierę modela. Zna biegłe angielski, tajski i laotański. Niedługo będziemy mogli zobaczyć go w singapurskim romansie pt. "Leap of love".

Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 31 maja 1982

miejsce urodzenia: Tajlandia

wzrost: 178 cm

Uczęszczał do "Bangkok Patana British International School" z której został wyrzucony gdy miał lat 14, po tym wydarzeniu rozpoczął prace w rodzinnej restauracji, podając napoje i drinki.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych