Niby nie jest typową "piękną lalą" z kalendarza, ale ma to coś, nie wiem, może to te niesamowite oczy, czy wyraz twarzy, ale jest po prostu cudowna i bardzo mi się podoba. Do tego potrafi się niesamowicie zmienić do każdej roli i doskonale zagrać, jak choćby w "Possessor", "Niepamięc" czy "Rozłączeni". Dla mnie aktorka...
więcejZobaczyłam ją po raz pierwszy w życiu w filmie Niepamięć. Sam film bez wrażenia, w przeciwieństwie do tej aktorki. Trudno oderwać od niej wzrok, nawet kobiecie ;) Ma w sobie coś niezwykłego, kamera ją kocha. Chyba nie ma nic ważniejszego u aktora. Potrafi przykuć uwagę mimo oszczędnych środków którymi się posługuje....
więcej