Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
39 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

świetny wybór! Tobey Maguire był niezły, ale Andrew wydaje się być dużo lepszy na tę role. Co wy sądzicie?

ciamciaramciam07

Ja sądze że rezygnacja z Tobey'go była zamordowaniem magii spidermana. Nikt moim zdaniem nie odtworzy znowu Człowieka pająka jak on. Wykopali sobie grób. Trudno.

ciamciaramciam07

Lubiłem starego Spidermana - aczkolwiek nie podobali mi się ani Mary Jane ani Peter (Dunst i Maguire) - więc jeżeli utrzymają poziom poprzednich częsci to z Garfieldem który moim zdaniem bardziej przypomina tego z komiksu i bajki - to powinno byc ok
Zobaczymy.
Za Tobey'em na pewno nie bee płakał

ciamciaramciam07

Eee du** tam! reboot, reboot i tak w nieskończoność. Maguire według mnie świetnie się spisywał a teraz dadzą jakiegoś chłopaczka i od nowa lecimy z tym koksem.

ciamciaramciam07

W ogóle mi ten Garfield nie pasuje. Spider-man to jeden z niewielu filmów w których Toby zagrał normalnie, a nie jak jakiś niepełnosprawny umysłowo. Maguire był do tej roli idealny, no i twórcy- jak napisał Konrii3 -sami wykopali sobie grób...

nikike

"Spider-man to jeden z niewielu filmów w których Toby zagrał normalnie"

Chyba cię porąbało. ON? ZAGRAŁ W SM NORMALNIE???
On w tych filmach zrobił z Petera Parkera ciotę, która beczy przy byle okazji, aż widz zaczyna od tego czuć niesmak.

Der_SpeeDer

Coś takiego miałem napisać :)

Cieszy mnie zmiana aktora i w ogóle reboot całej serii filmowej, która dla mnie była miętka, plastikowa i tendetna. Ze Spidey'a zrobili miękką kluchę, a Peter Tobyego aż prosi się o soczystego kopniaka ;P

Co do tego aktora, to widziałem go chyba tylko w Parnassusie, ale za to zagrał tam naprawdę udaną rolę którą dobrze zapamiętałem. Jeszcze trylogia Wilcze Prawo czeka na seans.
Także wszystko gra i liczę na jego dobry, dojrzały występ w SM. Tylko głupio że 27 latek gra nastolatka, ale niech już będzie - to hollywood.

Der_SpeeDer

Chciałeś powiedzieć, że scenarzyści zrobili z Parkera ciotę. Też mi się to momentami nie podobało. W komiksie zdarzało się, że Peter udawał nieraz łamagę ale tutaj to była istna metamorfoza. W masce super hero bez maski łajza. Ale generalnie lubiłem tamte filmy. Jak z nowym nie zrobią tego samego to może wyjdzie z tego coś do rzeczy.

ciamciaramciam07

Nie widzę go w tym filmie...

daniel3112_86

w Parnassusie był świetny, zobaczymy jak sobie z tym poradzi, ja jestem nastawiona pozytywnie (:

alexxandra

A mi on pasuje na nowego Pajączka ( :

ciamciaramciam07

Mi tu on w ogóle nie pasuję do roli Spidermana. Jak dla mnie Tobey był idealny. Nigdy nie przepadałam za spider-manem ale gdyt kiedyś nudziło mi się i oglądałam ten film z bratem to dzięki Tobeyowi pokochałam ten film. I zgadzam się z Konrii3 i nikike. W ogóle uważam że za szybko chcą zacząć całą pajączkową serię od początku, rozumiem gdyby była to czwarta część przygód ale nie wałkowanie tematu od początku.

kzorro

Z początku nie byłem do niego zbyt pozytywnie nastawiony, ale po obejrzeniu Social Network zmieniłem zdanie. Może być z niego całkiem niezły Spider-man

ciamciaramciam07

nie za bardzo lubie Maguire'a , a jego gra w sm strasznie mnie wkurza. Jestem ciekawa nowego SM :> moze zagra lepiej moze gorzej, ale to juz tylko bedziemy mogli ocenic po obejrzeniu filmu, do ktorego premiery zostalo troche czasu;). Wiec na razie radze sie wstrzymac z ocena nowego aktora i poczekac, pozdrawiam.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones