Andrzej GrabowskiI

7,7
61 128 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

Pewnie większość z Was - czytających ten post po prostu mnie wyśmieje albo uzna za kogoś kto się nie zna, ale ja uważam pana Andrzeja Grabowskiego za najlepszego polskiego aktora obecnie. Mimo że nie gra w jakichś super filmach teraz, ale szanuję go przede wszystkim za rolę Ferdka bo jak zapewne wiadomo wielu aktorów nie wyraziło chęci na grę w tym serialu, a pan Grabowski mimo gry w nisko intelektualnym serialu nie wstydzi się tego i kontynuuje tą rolę.

sebek_08

To zależy, ja uważam ten serial za bardzo "intelektualny"; odsłania słabości (nie tylko, ale przede wszystkim Polaków) w taki sposób, że bezwolnie się z nich śmiejemy. To tak naprawdę śmiech z samych siebie, bo nie ma co ukrywać, rodzina Kiepskich reprezentuje kondycję moralną statystycznego Polaka. Zgadzam się, że p. Grabowski to aktor wybitny, ale w niczym nie ustępuje mu starszy odeń p. Ryszard Kotys, serialowy Paździoch. Przecudowny człowiek, z tego, co o nim można poczytać:)

sebek_08

Nie widze w tym nic smiesznego-aktor wybitny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones