Andrzej GrabowskiI

7,7
61 239 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

Grabowski = pijak Kiepski

użytkownik usunięty

sam sie tak zaszeregował grając ciągle w tym dennym serialu, ilekroć widze jakiś inny film z Grabowskim to od razu myślę "oo, kiepski !"

użytkownik usunięty

też tak miałem dopóki nie obejrzałem Pitbulla i teraz widzę Grabowski, myślę Goebels.

Ja podobnie myślę o nim.

Kolejny raz widzę dyskusję w tym samym stylu - "Grabowski gra debila w debilnym serialu". Poczytaj może trochę opinie ludzi z otwartą głową na temat serialu, bo widze że na ciebie działa tylko otoczka serialu i to, jak odbierają ją przeciętni zjadacze chleba (myślę tu o "klasie robotniczej", która szuka lekkiej rozrywki) - bo naprawdę wiele razy jest ukazana jakaś głębia, chociaż nie jakaś wyrafinowana, ale zawsze. A z pitbulem zgadzam się na 101%, jedyny chyba serial TVP jaki opłaca się oglądać, mistrzostwo w każdym calu;)

użytkownik usunięty
luk11c4

Skoro kolejny raz widzisz geniuszu taką dyskusję, to znaczy że coś jest na rzeczy. Proste jak drut. A klasa robotnicza to może ty, a my inteligentni ludzie oglądamy bardziej ambitne rzeczy niż takie chłamy.

Jaki jest związek między inteligencją a ambitnym kinem? Czy każdy inteligentny musi być kinomanem, z ambicjami do "kina o wielkim kalibrze" dla wykwintnych wręcz widzów? Ja nie jestem, ale umiem wyciągnąć wnioski i popierać teorie które są poparte argumentami - tak więc, jeśli nie widzisz w tym serialu nic więcej prócz głupich historii o pijaku-nierobie, to zajrzyj na inne dyskusje. Ale na pewno nie zajrzysz, bo ty najlepiej wiesz swoje, bo jesteś alfą i omegą. Przez "klasę robotniczą" rozumiem osoby które oglądają telewizje dla samej idei "mieć coś porobić po pracy", czyli wszelakie robole, nie uwłaczając ich inteligencji oczywiście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones