Andrzej GrabowskiI

7,7
61 261 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

Za poparcie dla Komorowskiego stracił u mnie jakikolwiek szacunek.

u1pawel

Nie wiń go. On tylko gra,to gonitwa za forsą. Andrzej taki jest,kredyty i marzenia same się nie zrealizują.

jblodz

hehe

u1pawel

U mnie również

25januszk25

A dlaczego? Co złego w tym, że ktoś ma takie, a nie inne przekonania. Ja nie szanuję ludzi, którzy nie mają szacunku do zdania innych. Jesteśmy różni, jedni tacy inni tacy i co? A co złego komu Komorowski zrobił? Piątkę dzieci za komuny wychował, w szkole pracował, rodzinę utrzymać musiał ( a nie jak Kaczor przy mamusi k... całe życie), w pierdlu za walkę z komuną siedział, a sądził go i zamknął pan Kryże, którego potem pan Kaczyński zrobił zastępcą pana Ziobro - czy to pozwala na szacunek? Radziłbym więcej tolerancji

Alarsus

Nic złego! :O opróż 2 000 000 za granicą Polska cała w długach 25% bezrobocia, a p. Komorowski zprowadza sobie ukrainców teraz jakiś muzumanów, nie trzeba być obeznanym by wiedzieć takie rzeczy

25januszk25

musi sprowadzać! - znajomy szukał ludzi do pracy przy warzywach - 15 zł na godz plus wyżywienie - przyszło 3 Polaków, potrzebował 30 osób. Do Londynu jest bliżej niż z Miami do Chicago, a Amerykanie parę razy w życiu przenoszą się za pracą i nie marudzą. Poza tym Anglicy 500 lat cyckali swoje kolonie ze wszystkiego, do tego czarni za parę batów na nich całe wieki harowali, więc nie dziw się, że maja social większy i lepsze perspektywy, W innych krajach bezrobocie jest jeszcze większe, a u nas nie jest 25 tylko 12 czy 13. Mnie nikt pracy nie dał, założyłem własną działalność i jakoś żyję. Zapewniam Cię, że jak będzie Duda czy Kukiz, to pieniądze same z nieba Ci nie zlecą! A jak 60 muzułmanów przyjedzie to żadna islamska enklawa tu nie powstanie, zwłaszcza, że są to biali.

Alarsus

Nie słuchaj ich i tak nie zrozumieją. Plebs niestety stanowi większość.

25januszk25

Proponuję zapoznać się ze statystykami. Boom emigracyjny akurat nastąpił... za rządów PIS. I wcale nie przez rządy PIS - ludzie wyjechali bo po wejściu do UE po prostu łatwo MOGLI to zrobić. Jesteśmy biedniejsi niż kraje zachodnie, dlatego wyjazd zawsze był atrakcyjną alternatywą. Gdzie masz bezrobocie 25%? Żadne dane makroekonomiczne nie mówią o żadnych 25%...

Z tego co widzę to najczęściej krytyka w stosunku do PO wychodzi od ludzi którzy nawet nie zapoznali się z rzetelnymi danymi makroekonomicznymi, a bazują na zasłyszanych rewelacjach.

mlody969

jestem konserwatywnym-liberałem ale za Pis-u wzrost gospodarczy wynosił 7% a gdy PO rządziło niecałe 0%.
Gdzie są pieniądze z OFE? Afera Autostradowa? Zakaz Drożdżówek! Zwiększenie podatku VAT, CIT i PIT! Nadal działa zbrodniczy system podadku dochodowego i Kwota Wolna od podatku, nie decydujemy o swoich dzieciach i co najważniejsze PO przez cały czas lizała dupe Niemcom! To jest dramat że musimy żyć w tym Anty ludzkim państwie przez takich lewaków!

25januszk25

Teraz każdy kto pokrzyczy o lewakach ma się za liberała. Tak naprawdę to jedynie garść frazesów i demagogii a nie żaden liberalizm. Liberałowie kiedyś byli myślicielami, potem ekonomistami. A dziś są krzykaczami którzy z naukową ekonomią zazwyczaj styczności nie mieli.

Po pierwsze

Porównywanie wzrostu gospodarczego za rządów PIS i PO to nic innego jak post hoc ergo propter hoc - błąd logiczny który powstaje wskutek wywodzenia związku przyczynowo-skutkowego na podstawie występowania wydarzeń w zbliżonym czasie. Ożywienie nastąpiło już pod koniec rządów SLD, potem wybory wygrało PIS. I nie ma tu zasług ani jednych, ani drugich - globalna gospodarka wówczas przyspieszała, a nasza razem z nią. Potem nastąpił kryzys finansowy, który schłodził globalną koniunkturę, a więc również w Polsce. Ten okres przypadł na czas rządów PO.

Po drugie

Gdy w Polsce po rządziło to wzrost wynosił "niecałe 0%" (w ogóle to jest ciekawostka jak zero może być całe lub nie). Niestety te rewelacje nie mają potwierdzenia w danych makroekonomicznych. W latach 2007-2014 skumulowany wzrost PKB w Polsce wynosił około 30% - najwięcej w całej UE. (Total Economy Database, The Conference Board)

Gdzie są pieniądze z OFE? W systemie emerytalnym, tzn już zostały wypłacone jako emerytury. Ciekawe skąd wezmą się pieniądze na przyszłe emerytury jak obecni rządzący obniżą wiek emerytalny, tak jak to obiecywali.

Tak więc na przyszłość polecam więcej fachowej literatury, więcej danych, a mniej wątpliwych merytorycznie blogów z tanią demagogią w stylu "zbrodniczy system".

mlody969

A moją odpowiedzią na tą bezsenswoną wypowiedź to, iż dowiedziałem się co Platforma myśli o nas (obywatelach) na taśmach podsłuchowych, Dziękuje dobranoc.

25januszk25

Bezsensowną? Oczywiście, nie ma to jak triumfalnie ogłosić, że ktoś plecie bzdury nie odnosząc się do meritum. Wygląda to trochę tak, że obalam twoje argumenty a ty wyszukujesz sobie nowych nie odnosząc się do tego co napisałem. No i co tam na tych taśmach takiego jest? Bo ja niczego specjalnego tam nie znalazłem

mlody969

no przecież racja, Platworma tak wzbogaciła Polskę kilka milionów Polaków emigrowało, mamy najniższe zarobki, najgorszą edukacje, najwyższe podatki, likwidowanie fabryk i kopalni, legalizacja drożdżówki no i oczywiście dług publiczny (http://www.dlugpubliczny.org.pl/) 962 354 666 399 PLN ale przecież to nic że polaczki pracują za najniższą krajową za granicą a ich dzieci muszą się męczyć z nauką angielskiego

25januszk25

Tak jak wcześniej pisałem, Polacy emigrowali już za PISu. I jest to efekt wejścia do UE. Emigrowali bo MOGLI. Europa zachodnia jest bogatsza od Polski i tego dystansu się nie da nadrobić w ciągu paru lat. Zachód dla młodych ludzi stanowił lepszą alternatywę, więc z niej skorzystali.

Nie mamy najniższych zarobków.

http://www.forbes.pl/zarobki-polakow-na-tle-europy-zarobki-a-poziom-cen,artykuly ,185747,1,1.html

Proszę o jakiekolwiek weryfikowalne dane mówiące o tym, że mamy "najgorszą" edukację.

Nie mamy najwyższych podatków:

http://www.institutmolinari.org/IMG/pdf/tax-burden-eu-2015.pdf

Jeżeli likwidujemy nierentowne kopalnie to BARDZO DOBRZE, bo nie podoba mi się to, że na nie płacę.

Długu publicznego nie rozpatruje się nominalnie, tylko w relacji do PKB. W Polsce jest to 54% PKB, w UK jest to okolo 90% PKB, a w Niemczech około 75% PKB. I tu nadmienić należy, że obecny rząd i prezydent robią wszystko aby ten dług wzrastał

Alarsus

Oj chyba masz małe pojęcie o Komoruskim. Radzę zasięgnąć lektury. Wielu polityków ma sporo za uszami i dla tego ufanie jakiemukolwiek to głupota, ale ta gnida to już szczególnie.

TheBlur

Lektury czego? Książki sensacyjnej która nie podaje żadnych weryfikowalnych źródeł?

mlody969

Szkoda gadać... Jak widać niektórzy są ślepi lub głupi.

TheBlur

To ma być argument na poziomie? Jakikolwiek zarzut musi być UDOWODNIONY. Teraz mamy za to lepszego ancymonka

u1pawel

Każdy woli Komorowskiego.

Ertix_Poke

Jeśli każdym jest osoba nie posiadająca mózgu lub mająca w tym interes ze względu na przynależność do byłych służb specjalnych, to muszę się zgodzić.

u1pawel

To oczywiste, że większość zagłosuje na Komorowskiego.

Ertix_Poke

Udowodni to tylko jaki głupi i naiwny mamy naród.

Ertix_Poke

hahaha :o)

szklanamgla

Śmiej się śmiej, ale taka jest prawda.
Duda to kłamstwo i obłuda!

Ertix_Poke

hahahahaha :o)

szklanamgla

Tylko tyle umiesz napisać?

Ertix_Poke

nie - hahahahahahaaaaaaaaaa :o)

Ertix_Poke

przydupady bronka (dziadek osip szczynukowicz) to kłamstwo i obłuda, przykład z brzegu, gdy Lis i Karolak oczernili córkę Dudy, a okazało sie, że profil na twitterze, na który się powoływali byl fałszywy.

Kolejny przykłąd, Duda zamierza wprowadzić reformę emerytalną-emerytura po 40 latach pracy. Bronek wyśmiał Dude, że nie ma na to pieniędzy. A dzisiaj bronek proponuje... emeryture po 40 latach pracy, przeczy bronek sam sobie, kłamie i na dodatek bronek z pelo, jest w opozycji do peło..


Balcerowicz, krytyjuje peło za zabranie z ofe miliardów na zasypanie dziury kredytowej, a dziś popiera bronka

itd, itp

Ertix_Poke

Brawo! A do tego pojęcia nie ma co mówić w czasie zagranicznych wizyt i p...li co mu ślina na język przyniesie

Ertix_Poke

No i gdzie ta Twoja oczywista wiekszosc? hahahahahahahaa - :o)))

szklanamgla

Owy wybór udowodnił właśnie jak głupi mamy naród.
A Warszawiakom pewnie kawa smakowała.

Ertix_Poke

Do tej pory ten narod byl madry, bo dal sie oszukiwac, nagle stal sie glupi, tak z dnia na dzien - to jest rozumowanie, mam nadzieje bardzo ogromnej mniejszosci :o)))

szklanamgla

Duda umie tylko obiecywać, a jak prawica zacznie rządzić to dopiero się zacznie cenzura i przymusowy moherowy berecik.
Naprawdę chcesz tego? Wciąż wierzysz, że najlepszy kandydat to ten który jak zwykle naobiecuje gruszki na wierzbie?
A kawa w Warszawie to nic innego jak próba przekupienia narodu. Ot co.
Ten Duda to już z samegowyglądu wygląda na chytrego, przebiegłego snoba.

Ertix_Poke

Wybór narodu udowodnił to, że Polacy nie zgadzają się na oszustwa tłustych, idiotycznych ryjów dających się nagrać, które jadły ''kawiory'' i piły ''szampanskoje'' z naszych podatków. Polacy nie zgadzają się na to, żeby konfidenci ubeccy TW, żeby żydokomuna w kolejnym pokoleniu pogardzała Polakami.

Hans_Kloss

A co złego komu Komorowski zrobił? Piątkę dzieci za komuny wychował, w szkole pracował, rodzinę utrzymać musiał ( a nie jak Kaczor przy mamusi k... całe życie), w pierdlu za walkę z komuną siedział, a sądził go i zamknął pan Kryże, którego potem pan Kaczyński zrobił zastępcą pana Ziobro! Radziłbym więcej poczytać! I kto był konfidentem? Komorowski???? Litości! Za to Duda rozumiem wzór cnót? Jakich? Na sznurku u prezesa i to cały przyszły prezydent

Alarsus

Pycha kroczy przed klęska :).

W pierdlu za walkę z komuną siedzieli zwykli ludzie i to oni cierpieli, byli pałowani itd.
Natomiast ''elyty'' solidaruchów byli internowani ... w ośrodkach wczasowych. Czytaj kto z kim wódkę pił i to nie są żarty. Kruk krukowi oka nie wykole, dogadali się i dlatego też w Polsce nie było dekomunizacji tak jak w większości krajów byłego bloku wschodniego m.in. dlatego 1 sekretarz KC PZPR został prezydentem, a w 2014r miał pogrzeb z honorami państwowymi.

Hans_Kloss

No..
Właśnie widzę jak Polacy się nie zgadzają. Szkoda tylko, że całkowicie na niekorzyść PiS-u. Ten naród przeczy sam sobie.
Historia sprzed 10 lat widać niczego ich nie nauczyła.

Hans_Kloss

No tak, konfidenci, ubecy, TW i żydokomuna. Poziom pisowskiego elektoratu...

mlody969

Idź na marsz kodu poskakać z giertychem https://www.youtube.com/watch?v=T3sBbRANHJY

Hans_Kloss

Tylko potwierdzasz to co napisałem wcześniej.

mlody969

tak, tak, ''ałtorytet'' alimenciarz Kijowski, który nie płaci na utrzymanie własnych dzieci. Popierają go również kobiety, które oczywiście również odpuściłyby, gdyby ojciec ich dzieci nie płacił. Ironia...

Hans_Kloss

W dalszym ciągu potwierdzasz postawioną przeze mnie tezę. Tu widzimy nic innego jak najbardziej prymitywny z trików erystycznych - argumentum ad personam. Jak już Schopenhauer zauważył, jest to ostatnia deska ratunku dla tych dyskutantów, którym kompletnie brakuje innych argumentów. Tak więc stosowanie tego rodzaju retoryki więcej mówi o atakującym niż atakowanym.

Albowiem co ma do krytyki rządów PIS sytuacja rodzinna Kijowskiego? A no nie ma kompletnie nic. Nie odnosi się do istoty argumentów strony przeciwnej, a jedynie atakuje bezpośrednio stronę przeciwną, co nie implikuje fałszywości jej argumentów.

Dlatego pisałem o poziomie większości pisowskiego elektoratu. Z logiką i racjonalnym myśleniem na bakier, bujacie się w oparach frazesów na poziomie karczemnej awantury, a nie merytorycznej dyskusji.

mlody969

Ponownie bzdury piszesz, nieudolnie usiłujesz rozmydlić sedno sprawy i zakłamujesz rzeczywistość. Nie posiadasz inteligencji, ani wrodzonej, ani nabytej ...

Hans_Kloss

Ad rem drogi panie, ad rem. Stwierdzenie że ktoś płycie bzdury nie ma cienia merytorycznego argumentu. Kolejne wycieczki personalne świadczą o tobie, nie o mnie

Ertix_Poke

No tak - pokazał, bo zamiast dżumy wybrano cholerę.

u1pawel

Chciałbym być w służbach! Ciekawa praca! Trzeba być mega inteligentnym i przejść od licha szkoleń, byle cepów nie biorą, dlatego np Kaczor nigdy takiej propozycji nie dostał. Każdy kraj ma służby, nie myl wywiadu z donosicielami z SB! Radzę najpierw poczytać, a potem ubliżać

u1pawel

A co Cię obchodzi kogo popiera Grabowski? Masz go cenić jako aktora a nie człowieka - co Cię obchodzi kogo popiera typ którego mijasz idąc do pracy? albo pani z kiosku? w końcu aktor - zawód jak każdy inny, a jednak nie interesuje Cię że cała rodzina prowadząca osiedlowy warzywniak głosowała na tego czy owego. No to o co chodzi?
Zresztą myślę że Pan Andrzej ma to w dupie czy jakiś tam Paweł go szanuje ;)

bananowski

Masz rację!

bananowski

Zgadzam się.

u1pawel

A dlaczego? Co złego w tym, że ktoś ma takie, a nie inne przekonania. Ja nie szanuję ludzi, którzy nie mają szacunku do zdania innych. Jesteśmy różni, jedni tacy inni tacy i co? A co złego komu Komorowski zrobił? Piątkę dzieci za komuny wychował, w szkole pracował, rodzinę utrzymać musiał ( a nie jak Kaczor przy mamusi k... całe życie), w pierdlu za walkę z komuną siedział, a sądził go i zamknął pan Kryże, którego potem pan Kaczyński zrobił zastępcą pana Ziobro - czy to pozwala na szacunek? Radziłbym więcej tolerancji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones