Andrzej GrabowskiI

7,7
61 239 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

robić za pajaca ale co prawda lepszy on niz jakis malo znany lamus

użytkownik usunięty
wojti_venom

No niestety, dał się skusić.

A co do programu... kuźwa jak ja nienawidzę tych show typu "jak oni tańczą i śpiewają z gwiazdami na lodzie". Obrzydzenie mnie bierze, gdy promowane tam są pseudo gwiazdeczki, celebryci, piosenkarze za pięć dwunasta i inni z tej bandy małp. Początkowo myślałem, że niektóre osoby mają na tyle godności, żeby tam się nie pokazywać, ale kasa zmienia wszystko. Darmowa reklama swojej gęby + jeszcze ci za to płacą.

A ja nie przepadam zz ludźmi, którzy takie programy biorą na serio. Przecież to wszystko to tylko barwne przedstawienie dla mas, mające na celu danie rozrywki przeciętnie inteligentnej widowni. Gdy ktoś to ogląda i w to wierzy - dobrze nie jest. Lecz oglądając i zdając sobie sprawę, że to wszystko nie jest prawdą - nie widzę w tym nic złego. I lubię sobie na te kukiełki popatrzeć, ot tak, dla ukojenia nerwów po tygodniu nauki/pracy.

wojti_venom

Drogi Wqurzony - jaki kraj takie "gwiazdy"

maciekb80

i za to go nie znoszę myślałam że go polubię, a go nie polubię. Wodecki był 10000 razy lepszym jurorem niż jego kolega Grabowski. Tęsknie za tamtym TZG.

kinomanka_13

święte słowa. Ja bym wywalił Tyszkiewicz i Grabowskiego a na ich miejsce dał Wodeckiego i Galińskiego . Grabowskiemu to chyba sie wydaje ze jest tam w ogóle guru co nie powie , jaką nie zrobi minę od razu cała sala się śmieje nie wiedzieć z czego .

maciekb80

Tyszkiewicz to fajna jurorka, co się czepiasz, ja ją lubię bo się z Wodeckim kolegowała i się pewnie do dziś koleguje, i lubię ją za Vabank 2 i że grała w 13 posterunku a Galiński mi się za bardzo nie podobał.

kinomanka_13

Galiński przynajmniej był merytoryczny . A jej komentarze to : jest Pan moim faworytem , wyglada Pani Bosko bla bla bla.....i oceny 9, 10 , 9 , 10 ..............

maciekb80

dobra jako jurorka jest taka sobie, ale ja ją oglądałam i Wodeckiego w TZG bo ich uwielbiam a nie żeby ich posłuchać co mają do powiedzenia co do tańców.

kinomanka_13

fak . Jesli o Mnie chodzi to najlepszy zestaw tworzyło pierwsze jury czyli czarna mamba , Galiński , Tyszkiewicz i Wodecki . Później jak juz zaczeli wymieniać to było coraz gorzej. najbardziej skompromitował się Józefowicz "Wielki Buffon " teatru Buffo którego opinie non stop podważał Galiński a ten sie tylko wkurzał .

użytkownik usunięty
maciekb80

"jaki kraj takie "gwiazdy" Ja ja nienawidzę takiego pieprzenia. Won za granice!

to idz sie pieprz gdzie indziej

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

ależ masz język . Było skończyć chociaz tę podstawówkę

użytkownik usunięty
maciekb80

Lepiej naucz się pierw poprawnie pisać a potem próbuj wchodzić ze mną w jakąś wymianę zdań.

dostosowuje sie do poziomu twego choc i tak go zawyszyłem :P

użytkownik usunięty
maciekb80

Dobra gościu kończę tą niesamowitą dyskusje bo do niczego ona nie prowadzi. Przy okazji jeszcze przypominam żebyś w wolnym czasie poduczył się trochę poprawnej pisowni czy coś.

wojti_venom

o tylko moje zdanie:
Chałtury ciąg dalszy, niestety o.O najpierw udawanie, że nie wkręca ludzi w garnki, teraz tańce popaprańce eh
Rozumiem, że łatwa kasa kusi, ale jest jeszcze coś takiego jak godność, u aktora szczególnie... Szkoda
Plus ten wielki plakat w Wawie - tak go fotoszopem potraktowali, że przez moment nie poznałam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones