O filmach z cyklu "U Pana Boga..." napisano tutaj, że są odnowieniem gatunku zapoczątkowanego przez "Samych swoich". I początek, i kontynuacja to bardzo dobre filmy, do których się wraca i które koniecznie trzeba mieć zawsze pod ręką! Wielka pochwała dla pana Jacka Bromskiego za scenariusz i reżyserię, a także za dobór...
więcej