Andy Hug

Andreas Hug

powrót do forum osoby Andy Hug

Najlepszy FIGHTER wszech czasów Rest in Piece My idol

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maciejejs

haha rzeczywiscie. klaniam sie w pas i chyle czola :))) drobna literowka :)

Disco_Destroyer

drugiego takiego nigdy nie będzie, Andy Hug to legenda i zawsze nią pozostanie...
oglądając jego walki wierzyć mi się nie chce jak mógł tak szybko przegrać z kimś takim jak Pat Smith...

W_B_B__Beaver

W rewanżu ten palant Smith dostał w tryby aż miło. :)

Disco_Destroyer

dostał, dostał ale porażka została :/ (najbardziej podobało mi się jak Smith próbował kakato a Hug go podciął), wogóle kim jest ten Smith ?? w wiki jest tylko jego kariera w MMA a mnie interesuje K1...

W_B_B__Beaver

a w ogóle to dzisiaj ANDY HUG skonczył by 45 lat!!! OSU!

Disco_Destroyer

to co z tym Smithem ?? jego jedyne walki K1 jakie widziałem są właśnie te z Andy'm

W_B_B__Beaver

Szczerze to ja chyba też.Reszte walk smitha widziałem w UFC

Disco_Destroyer

w youtube jest jeszcze jego walka z Musashim (przegrał przez knock-out) oraz z Peterem Aertsem (chyba ten turniej co wcześniej pokonał Huga właśnie) - krótka piłka chyba po minucie Aerts "poczęstował" go kolanem i po zawodach

W_B_B__Beaver

Jednostrzałowiec.Od razu rzucał sie do ataku po gongu.Wygrał w ten sposob pare walk ale i kilka przegrał.
http://www.youtube.com/watch?v=Md47sjbLLdM tutaj w drugiej walce tak załatwił Scotta Morrisa.

Disco_Destroyer

http://www.youtube.com/watch?v=k0jM1VhqbC0&feature=PlayList&p=C48507754A4F1AD9&p laynext=1&playnext_from=PL&index=2 ehhhhhhh

Disco_Destroyer

tak kiedyś to widziałem, podobno Morris po tej walce miał spore problemy zdrowotne i praktycznie już sobie nie powalczył, ja bym dyskutował czy Smith nie kopnął go w krocze...

widziałem walki Huga z Mike'm Bernardo, nieźle zbierał od niego ale akurat to nie wstyd przegrać z kimś takim

Disco_Destroyer

tak kiedyś to widziałem, podobno Morris po tej walce miał spore problemy zdrowotne i praktycznie już sobie nie powalczył, ja bym dyskutował czy Smith nie kopnął go w krocze...

widziałem walki Huga z Mike'm Bernardo, nieźle zbierał od niego ale akurat to nie wstyd przegrać z kimś takim

W_B_B__Beaver

ale była jedna czy dwie walki gdzie Bernardo tez wyłapał od Andy'ego

Disco_Destroyer

raz widziałem jak Andy wyłączył mu nogi, kopnął go po nogach a ten się z nich zwalił, jednak knock-uoty Bernarda były bardzo widowiskowe i efektowne, o ile kojarzę Bernardo tłukł najlepszych równo, nie pamiętam za to by sam został aż tak widowiskowo powalony na deski

W_B_B__Beaver

no trzeba mu przyznac ze power to on miał

Disco_Destroyer

Po prawym sierpowym od Mike'a Masaaki Satake stracił przytomność i cztery zęby.Hug i Bernardo stoczyli ze sobą kilka pojedynków to byli wspaniali zawodnicy,których przedwczesne odejście z tego świata było wielką stratą dla sportów walki.Być może powalczą jeszcze na ringu zbudowanym przez Boga.

W_B_B__Beaver

no to masz problem z pamięcią chopie ;)

W_B_B__Beaver

chodzi ci o tą obrotówkę piętką w udo ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones