Angie Cepeda

Angelica Maria Cepeda Jimenez

6,2
1 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angie Cepeda

Zaapelujmy do telewizji za pomocą internetu. Jeśli telewizje zobaczą, ilu stęsknionych fanów chciałoby znów zobaczyć Luz Marię lub/i Fiorellę, to być może zainteresują się ponowną emisją tych pięknych, trochę tylko zapomnianych seriali. Zapraszam do podpisywania się pod tym postem. Pozdrawiam
P.S. Jestem na TAK ;-))

anooolka714

Też jestem na tak. Chociaż bardziej chciałbym zobaczyć Fiorellę.

W dzisiejszych czasach więcej osób by mogło nagrywać i nie trzeba by było kupować od innych.

tommy003

Ja też jestem za Fiorellą :) Super serialik to był... Stare dobre czasy... :)

samba666

Jestem na tak za Fiorellą:)Pisałam już meile do różnych stacji ale na razie nic, Polsat powiedział że nie ma praw autorskich do tego serialu, a Polsat 2 emituje wyłącznie polskie seriale

justyna_winn

jestem na tak

justyna_winn

Nie rozumiem, dlaczego Polsat nie ma praw autorskich. Przecież raz wyświetlił i Fiorellę, i Luz Marię, to chyba wtedy miał, a teraz już się tak pozbył? Świat potrafi być wredny ;-(

anooolka714

ja tez chce wyrazić swoje tak ! Luz Maria to serial mojego dzieciństwa a teraz chciałabym sobie wszystko poprzypominać ;d

bartoszek 8

ja jestem za Fiorellą ;) Luz Maria średnio mi się podobała :P

sydziuchna

Luz Maria tak Tak TAK :)

anooolka714

Ja jestem za Luz Marią. Tak bardzo bym chciał obejrzeć jeszcze raz ten serial! Dzieje się on w pięknych czasach.

robi_6

Zgadzam się proszę o wznowienie Fiorelli :)

anooolka714

Ja też chciałabym obejrzeć Luz Marię ponownie:) minęło już tyle lat od emisji .. ta telenowela kojarzy mi się z dzieciństwem:)

paczi88

Mi też :) Szłam do zerówki jak ten serial był emitowany :)

anooolka714

Chciałabym jeszcze raz zobaczyć Fiorellę...zwłaszcza, że jak leciała w TV to połowy odcinków nie widziałam...

Lili89

Kiedyś telenowele lub seriale jak to woli miały dusze a nie to co teraz takie płytkie. Jestem na TAK TAK za Fiorellą i Luz Marią.

justin881030

Zgadzam się z tobą...teraz jest naprawdę niewiele telenowel, które mnie zainteresowały na tyle żeby dotrwać do końca...zwykle wymiękam po 30 odcinkach (gdy zaczyna się masowy płacz)...telenowele lat 90. to było coś...pamiętam, że oglądałam Fiorelle, Luz Marię, Rosalindę czy Zbuntowanego anioła nie odrywając oczu od ekranu...teraz wiekszość telenowel muli człowieka :/

Lili89

Cześć Lili89 i była też taka telenowela brazylijska co leciała na Polsacie gdzie grała matka z córka w tej telenoweli i w prawdziwym życiu też były matką i córką. Tamte telenowele z lat 90 to nawet moi rodzice oglądali i ojciec też się wciągnął bo miały jakiś sens morał i przekazywały jakąś treść do widza a teraz w jednym odcinku jest z jedną kobieta już w drugim z inną tu się zakochał wielce a zaraz już ma inna takie nieraz głupoty ludzią wciskają że lepiej wieczorynkę obejrzeć .

justin881030

Również witam ;)
Ja pamiętam, że gdy leciał na polsacie Zbuntowany anioł to cała moja rodzinka zasiadała przed telewizorem (nawet moja babcia a to niezły wyczyn bo ta kobieta zawsze jest w ruchu :D ), była jeszcze taka telenowela "Posłaniec szczęścia" też ją miło wspominam, teraz wszystkie telenowele są o tym samym...próbowałam oglądać "triumf miłości", ale tam w każdym odcinku przynajmniej 10 osób płakało O.o... po 20 odcinkach chciałam strzelić sobie w łeb i dalam sobie spokój z oglądaniem :/

anooolka714

Widzę, że coś mało tych głosów więc wznawiam apel: chcę Luz Marię!!!!!!!!!!!

Marysia1407

Ja jestem i za Fiorellą i za Luz Marią :) Oba seriale uwielbiałam w dzieciństwie i bardzo chciałabym je ponownie obejrzeć :)

anooolka714

Luz Maria jak najbardziej !!!

istrix

Tak, Luz Maria

anooolka714

Jestem na tak, LUZ MARIA uwielbialam ten serial :)

madziadem

Też wolałam Luz Marię (cudowny serial), ale przecież obie telenowele są na YouTube :-)

anooolka714

Ja wolałabym obejrzeć Luz Marię, bo jednak pokazane są dawne czasy, ładne stroje itp. Ja oglądałam ten serial jak byłam dzieckiem z podstawówki. Telewizja mogłaby też puścić Fiorellę.

anooolka714

Po dwóch latach od ostatniej odpowiedzi, ale ja też bardzo bym chciała zobaczyć w telewizji Fiorelle lub Luz Marie! Dlaczego nie chca znow puscic którejś z tych telenowel? Lecą same słabe produkcje Televisy i już mam dość. Jak nakłonić stację żeby puściła cos starszego? Oni wykupuje tylko najnowsze produkcje Televisy i tyle.

ms1819

Na you tu be macie chyba wszystkie odcinki "Luz Marii". "Pobre diabla" chyba też jest.

Morska_Bryza

Napisałam w sprawie Luz Marii (Fiorelli nigdy nie lubiłam) do tv Puls, bo to ta stacja ostatnimi czasy szerzy telenowele. Czekam na odpowiedź. Co prawda odcinki są na YT, ale jakość woła o pomstę do nieba. Lepsze to niż nic,ale skoro Zbuntowanego Anioła wznowili to chyba Luz Marię tym bardziej powinni.

diem_carpe

Na tv4 ostatnio puszczają stare telenowele, więc może nas wysłuchają i powtórzą Luz Marie:) To moje marzenie.... cudowna telenowela, czasy mojego dzieciństwa.

diem_carpe

Jejku ja też się do was przyłączam. Właśnie oglądam na you tubie, ale jakość jest tragiczna. Może warto zrobić jakąś petycje z naszymi podpisami i wysłać ją to wszystkich stacji emitujących telenowele ? Teraz rzeczywiście puszczają dużo starych telenoweli typu esmeralda czy maria z przedmieścia, a Luz Maria jest 1000 razy fajniejsza.

anooolka714

Tez bym obejrzała luz marie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones