Zaapelujmy do telewizji za pomocą internetu. Jeśli telewizje zobaczą, ilu stęsknionych fanów chciałoby znów zobaczyć Luz Marię lub/i Fiorellę, to być może zainteresują się ponowną emisją tych pięknych, trochę tylko zapomnianych seriali. Zapraszam do podpisywania się pod tym postem. Pozdrawiam
P.S. Jestem na TAK ;-))
Witam.
Życzę wszystkim faną aktorki Angie Cepeda wesołych świąt bożego narodzenia w gronie
rodziny , przyjaciół , spełnienia marzeń dużo zdrowia bo to najważniejsze znalezienia drugiej
połówki lub szczęśliwego związku aby trwał dalej optymizmu na nowy rok i by głowa nie
bolała po sylwestrze . Buziaki dla...