Anita Sokołowska

7,0
3 783 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anita Sokołowska

Szkoda

użytkownik usunięty

że tak mało gra w filmie w serialach idzie jej całkiem nieźle wiec dziwi mnie brak ról filmowych.

Zupełnie sie zgadzam, jak dla mnie Anitka ma talent, który powinni wykorzystywać. Zagrała w Na dobre i na złe i Trędowatej. To chyba jej główne role, bo reszta to tylko gościnnie. Może jeszcze zaliczyla pare odcinków fałszerzy, ale to postać tylko w tle. W NdiNz gra fajnie i w teatrze ludzie mówią, że też bardzo dobrze sobie radzi, więc nie wiem dlaczego w ogóle nie możemy zobaczyć jej w filmach, gdzie o wiele gorsze aktoreczki (czasem bez szkoly) sie pałętają.

Papiszynka

Popieram, bardzo zdolna aktorka, której potencjał jak wielu innych nie jest wykorzystany mam nadzieję, że dostanie w końcu jakąś ciekawą dużą rolę filmową. Za dobra jest na złe seriale.

mozną ją podZiwiać na bydgoskiej scenie :)

jest b.dobrą aktorką i piękna kobietą i przyłączam się do grupowego płaczu CZEMU DO LICHA ONA TAK MAŁO GRA W FILMACH

użytkownik usunięty
tomucho77

świetna aktorka, tak jak wspomniał Drzewianowo, można ją podziwiać w bydgoskim teatrze, z którym współpracuje już od dłuższego czasu. Polecam np. Łaknąć.

szkoda że nie w Warszawie

tez się strasznie dziwię, dlaczego ona nie gra??? o co tutaj chodzi?

Dorotkastokrotka

Bo ona po prostu wybiera teatr.

Takie to dziwne, że aktor nie ma parcia na szkło ? Anita niejednokrotnie podkreślała, że dla niej liczy się kreowanie CIEKAWYCH ról. Kobitka jest prawdziwą aktorką z powołania, a nie dla nie wiadomo jakiego hajsu i blasku. W dodatku ma prawdziwy talent :) Podziwiam ją i szanuję za to jaka jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones