Anna CieślakI

6,9
6 334 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Cieślak
użytkownik usunięty
Ewako

Dokładnie, też się zastanawiam skąd taka wysoka ocena. Niektórzy "aktorzy" z "Trudnych Spraw" i innych serialików tego typu prezentują lepszy poziom umiejętności aktorskich niż ta Cieślak.

Ewako

Zauważcie, że teraz, o ile dany aktor/aktorka angażuje się w produkcje na różnych stanowiskach, jej talent aktorski dot. występów w filmach oraz ten dot. występów w np. grach wideo, jak w przypadku Anny Cieślak, posiada zupełnie inną ocenę. Wystarczy kliknąć w odpowiednie miejsce, by zobaczyć, że ta aktorka dostała ocenę 8,7 za talent głosowy, którego jej absolutnie nie odmawiam, była genialna zarówno jako Ciri, jak Ellie. Ale jeżeli chodzi o jej występy w filmach czy serialach, to faktycznie... trochę żenada, tak więc w zakładce "AKTOR" Cieślak otrzymała ocenę 6,3. Just saying.

Ewako

wybaczcie, ale najwyraźniej nie graliście w Wiedźmina. Dziewczyna zagrała bezbłędnie i ocena jest w pełni zasłużona. Aktor to nie tylko granie twarzą, ale również granie głosem i w tym momencie dziewczyna zmiażdżyła. z Ellie z TLOU też dała radę, nie gram z dubbingiem PL w zagranicznie produkcje, ale w tej grze bardzo mi się podobał i zagrałem w dwóch wersjach językowych bo Ellie jak i Joel naprawdę dali radę.

Ewako

Spokojnie. Nie ma 8,7 tylko 8,8. Przeczytałeś pobieżnie i stres gotowy. Wiem, ze 8,8 to nie 9,0 ale nie traćmy nadziei -:) !!!

Ewako

pfff ,s.r.a.j na to !sama idea oceniania matematycznie aktorów jest absurdalna , kiedys tez oceniałem ale dojrzałem i przestałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones