Anna Dereszowska

6,4
12 678 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Dereszowska

nie zauważyliście ze wszystko w Polsce jest chu...owe ???!!! polityka, kino, pogoda, ludzie, poprostu taki kraj, wiec skonczcie pierd... ,że ten jest brzydki, ten gruby, ta nie jest aktorką itd. Poprostu juz tak jest i bedzie wiec albo sie z tym pogodzicie albo wypierd... z tego kraju !!!

sutki

Mój osobisty tytuł najgorszej polskiej aktorki otrzymuje ta pani. Właśnie ona, jak ją widzę to wzrok mi ucieka. I to nie jest biadolenie ona jest fatalna. Mamy trochę fajnych aktorów w Polsce ale w mojej ocenie ona jest najgorsza. Podkreślam, nie jedna z najgorszych - najgorsza.

klaudiusz991

Myślę, że jesteś stanowczo zbyt surowy. Miała swoje dobre 5 min. Najlepszą rolę miała w teledysku "Pitbull - elita", doskonale dobraną do aparycji, talentu i umiejętności. Świetnie wyliczony czas pobytu na ekranie, korzystne oświetlenie oraz postać, z którą mogła się naprawdę utożsamić. Potem to już był niestety powolny zjazd na dno. Przykre, dając jej "mówione" rolę zrobiono krzywdę zarówno człowiekowi jak polskiej kinematografii. To nawet nie jest jej wina, z czegoś trzeba płacić rachunki. Niemniej jak widzę jej nienachalnie urodziwą fizjonomię w kolejnej kopro-dukcji to cofa mi się posiłek. Organizmu nie oszukasz.

HamiIkar

Talentu, umiejętności? Mocne słowa jak na wypowiedź w odniesieniu do tej pani. Z beztalenciem bym się zgodził... Aby mieć umiejętności potrzeba praktyki, doświadczenia i wiedzy a ona co najwyżej mogłaby grać jako statystka... Już od kilku lat nie chodzę do kina na filmy z jej udziałem.

klaudiusz991

https://www.youtube.com/watch?v=sopdxF50D3M
Chodziło mi o ten teledysk. Jej rola idealnie odzwierciedla miejsce "celebrytów" w naszym świecie. Czasem oficjalną, czasem mniej. Reszta jest ironią. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones