Zupełnie nie rozumiem, dlaczego przez ten film przetoczyła się taka fala krytyki. Film jest po prostu dobry. Dotyka bardzo czułego punktu społeczeństwa:dojrzewania, w szerokim pojęciu, nie tylko fizjologicznym. Pokazuje ten problem w pewnym wąskim aspekcie: dziewcząt, które w bardzo trudnym okresie życia, okresie...