Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
8 994 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

Jak można zacząć karierę od filmu Spielberga i nic potem ze sobą nie zrobić? *.*

czkapturek

też mnie to dziwi. Ja nie przepadam za celebrytami ale ja Anie lubię bo jest zabawna, sympatyczna i mi moją koleżankę przypomina.

kinomanka_13

A co ma beznadziejny aktor do lubienia ? Grała w " liście ...." nie wykorzystała tego , reklamuje jakieś pierdoły , oriflame , jakieś wózki , ze swojego macierzyństwa zrobiła farsę, zabawna i sympatyczna ? Znasz ją osobiście ?
Wszystko dla kasy zrobi , zachłanna kobieta która nic sobą nie reprezentuje, dno aktorskie bez polotu.

nathalie34

a teraz już jej nie lubię za bardzo nie wiem czemu po prostu mnie wkurza i już.

kinomanka_13

Nie rozumiem niektórych twoich wypowiedzi . Każdy ma prawo do swojego zdania. " za bardzo nie wiem czemu " ? Co to znaczy ?
Przepraszam ale piszesz jak dziecko ze szkoły podtawowej . Bez obrazy.

nathalie34

dobra nie gniewam się bo nie mam się o co gniewać a zauważyłam że często ty piszesz pod moje wypowiedzi i to od 2 lat, zdarza się u mnie że trudno się wypowiadam w jakieś sytuacji czy o kimś ) , zdarza mi się że nie raz lubię bądź nie lubię kogoś bez powodu ale teraz mi się przypomniało co mi się w pani Musze nie podoba pamiętam jej dokonania wokalne w ,, Jak oni śpiewają " to była 4 edycja i Pani Anna woogle nie umie śpiewać a długo była w tym programie aż dziwię się co ludzie widzieli w Pani Annie w tym programie skoro nie umie śpiewać i też jej nie lubię bo w serialu ,, M jak miłość " ma już nie fajną rolę lubiłam ją jak jej bohaterka studiowała, i też Pani Anny nie lubię bo w prasie i w internecie o niej piszą za dużo no i nie jest zbyt mądra. Ja u popularnych zwracam uwagę na uzdolnienie wokalno muzyczne bo jak zauważyłaś uwielbiam muzykę i też bardzo dobrze śpiewam ja to zauważyłam, moi rodzice, moja rodzina, kilka moich znajomych i wiele innych osób z którymi przebywam/przebywałam nawet zastanawiam się czy nie wziąć udziału w jakimś programie o muzyce czy w programie śpiewającym.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Ta w 6 dni zmieniła zdanie z "lubię ją" na "nie lubię, bo mnie wkurza nie wiem czemu" xD

Dobra jest co nie? :D

2 lata i 6 dni chyba xd

użytkownik usunięty
MarcoK

No dobra, i tak ma mocne argumenty

to już zupełnie inna sprawa, której nie warto komentować

nathalie34

Jeszcze kilka lat temu uważałem że ma potencjał mając w pamięci jej rolę w "Pannie Nikt" Wajdy. Niestety po tych wzystkich reklamach i innych pierdołach w jakie się angażuje oraz jakże ambitnej roli w "Pittbullu" stwierdzam że jest skończona jako aktorka.

MikeyS

A co? Czyżby córkę Koryntu grała?

nathalie34

Nathalie34 > Dokładnie tak! Zgadzam się w 100 %

raf_filmweb

Miło mi ze chociaż ktoś się ze mną zgadza.

nathalie34

Mi też jest miło, że pani jest miło :) Pozdrawiam

raf_filmweb

Jaki Pan uprzejmy ;) pozdrawiam.

czkapturek

Pani Mucha jest wyjątkowa- dokonuje tego co na pozór wydaje się niemożliwe.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stevie_konisiowata

Co proszę?
Chyba żartuje pani:-)

czkapturek

Będąc tak beznadziejną "aktorką-celebrytką" widocznie można :) Jej gra aktorska jest na poziomie brodzika.

luca1985

dokładnie tak

czkapturek

Kiedyś dziewczyna miała potencjał, a teraz klepie byle mieć kasę.

czkapturek

Zaczynała jako dziewczynka w. Filmie Janusz Korczak była uczennica miała chyba 10 lat

czkapturek

Spielberg chyba ja wybrał bo była ładna, jej gra w Liście Schindlera była super słaba, zresztą jak wielu innych aktorów. Czasem poziom był wręcz żenujący. Naprawde dobrą robotę wykonał aktor grający Amona.

caligulaam

Wybrał bo ma korzenie od "starszych braci", stąd Korczak i Lista.

caligulaam

super słaba? Jak można pisać że była super słaba w roli w której praktycznie nic nie mówiła? Ja uważam że za mało Jej tam było aby oceniać że była świetna lub mega słaba bo tak naprawdę to ona bardziej tam statystowała.

BMovieManiac

Jej najlepsza rola to Panna Nikt. Moim zdaniem dźwigała ten film. Poza tym nie zagrała nigdy nic szczególnego, a im jest starsza tym bardziej wychodzą jej braki warsztatowe. To samo było z Agnieszką Włodarczyk, która teraz chyba już dała sobie spokój, ale od pewnego momentu widać było coraz bardziej amatorszczyznę w jej grze

czkapturek

Była wówczas dzieckiem.i dziecko zagrała. I dlaczego miała by to być rola trampolina? Później przyszły rolę w rodzaju szwagierki bliźniaka i cichopek w M jak miłość.
Reszta to gówno i wojewódzki.

mkbranik

Z gówno i wojewodzki się zgodzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones