Anna Przybylska

7,5
8 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska
roman_zabawa

Dokładnie, 48 godzin i 50 miejsc wyżej.....

Zuza88

Przynajmniej z szacunku dla niej przestańcie trolle hejtować

asafek

To filmweb a nie nekrologi pl. Fakt śmierci nie czyni z nikogo ani ikony ani aktora

roman_zabawa

Miejsce w durnym rankingu filmwebu gdzie żądza trolle i debile z multikontami jest najważniejsze przecież i trzeba mieć o to okropny ból dupy .Odeszła zbyt wcześnie fajna młoda babka ,a ciebie obchodzi jakiś tam ranking ,smutne

Danio31b

Dokładnie, znaleźli się wybitni krytycy dbający o "rzetelność" rankingu tworzonego w większości przez pryszczate dzieci. Wielcy krytycy filmowi ku..a ich mać. W takiej chwili akurat o tym pisać barwo...

faderrdk

A o czym pisać na filmwebie? O pogodzie?

roman_zabawa

nie o pogodzie, ale uszanujcie jej bliskich, nie rozumiem po co te hejty ze w rankingu pójdzie do gory. Co sie dzieje z tym światem, czlowiek umiera a Wy macie debate na temat rankingu i oceny jej jako aktorki na durnym filmwebie

vanilla91

Filmweb jest od tego żeby oceniać aktorów i jest tu ranking aktorów. Dopiero to odkrywasz? I co ma do tego rodzina którejkolwiek z aktorek?

asafek

Hejting jest wtedy, kiedy to nie są fakty. A to, że nie zasłużyła na wyższe miejsce w rankingu jest faktem niezaprzeczalnym.

DonDominik

Hating to hating. Nieważne czy coś osiągnęła, czy nie. Większość ludzi tutaj, którzy piszą komentarze typu "Mała strata dla filmu." to gimbusy i profesjonalni hejterzy, czyli najbardziej żałosna część internetu hejtująca ludzki, którzy coś osiągnęli.

roman_zabawa

Człowiek umarł, a Ty przejmujesz się jakimś rankingiem na filmwebie? Masz jakieś problemy psychiczne?

butryk_2

Bez urazy, ale co ma On zrobić? Płakać za człowiekiem, którego kojarzy tylko z paru miernych filmów? Akurat stwierdził on fakt. Ludzie są najbardziej doceniani i wychwalani po śmierci. Tak było zawsze i tak jest teraz. Nie zdziwię się, jak A. Przybylska dostanie się nawet do top 100.

I żeby nie było, też mi jest jej szkoda, ale ludzie, proszę Was, nie przesadzajmy.

Mojzesz_trzeci

Wystarczyło nie pisać i nie dawać bzdetnych tematów.

butryk_2

Dramatem to jest że tak wielu ocenia jej śmierć za jej najlepszą rolę w życiu.

butryk_2

@roman_zabawa nie przejmuje się rankingiem, tylko stwierdza fakt

użytkownik usunięty
roman_zabawa

HAHAHHA! NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :D

roman_zabawa

A co kogo obchodzi jakiś ranking jakiegoś filmweb ? Ludzie oceniają aktorkę po śmierci, bo za jej życia zapomnieli tego zrobić.

Krytykant

Święte słowa. Dlatego to czytam, bo jej profilu nigdy nie przeglądałem.

Krytykant

Taka świetna że za życia nikt jej nie oceniał? Sami się kompromitujecie pseudoobroncy

roman_zabawa

Zal wam dupe sciska ze bedzie wyzej ? Ja dam 10 to taki hołd dla niej !

virginia_virgi

Daj 15 :-)

virginia_virgi

Pewnie jej rodzina poczuje się lepiej, gdy dowie się o Twoim wspaniałym hołdzie.

virginia_virgi

FW znowu mnoży posty.

roman_zabawa

Myślę, że ona sama wolałaby pozostać na tym miejscu na jakim jest i żyć niż umrzeć i zostać pośmiertnie uhonorowaną wątpiliwą sławą w wątpliwej jakości rankingu, więc naprawdę można było sobie darować te wpisy. Ja jej oceny nie wystawiłam i nie wystawię, bo zwyczajnie za mało filmów z nią widziałam, żeby móc oceniać. Co nie zmienia faktu, że przykro mi, bo jakoś tak lubiłam ją.

roman_zabawa

Myślę, że ona sama wolałaby pozostać na tym miejscu na jakim jest i żyć niż umrzeć i zostać pośmiertnie uhonorowaną wątpliwą sławą w wątpliwej jakości rankingu, więc naprawdę można było sobie darować te wpisy. Ja jej oceny nie wystawiłam i nie wystawię, bo zwyczajnie za mało filmów z nią widziałam, żeby móc oceniać. Co nie zmienia faktu, że przykro mi, bo jakoś tak lubiłam ją.

roman_zabawa

594 - szybowiec leci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones