Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
64 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Gdy się dowiedziałem, że ona ma być Catwoman w najnowszym Batmanie ("The Dark
Knight Rises") do nie wiedziałem co na ten temat powiedzieć. Po prostu to nie to. Nie ta
twarz, nie to ciało i nie ten głos. Eh... szkoda gadać.

Gudwheene

mi też. niby ją lubię, ale ten wielki uśmiech i reszta to tak jak napisałeś, 'po prostu nie to'.
za bardzo kojarzy mi się z komediami romantycznymi. chociaż podobała mi się w 'Rachel Getting Married',
boję się że z jej kobiety-kota wyjdzie coś za bardzo w stylu 'Get Smart'...
no ale zobaczymy, moze nas mile zaskoczy - w końcu Nolan by chyba nie wziął kogoś kto aż tak nie pasuje do roli ;) ....

spidergirl151

No niestety o tym dowiemy się dopiero za rok.

Gudwheene

To samo sobie pomyślałam. Nolan zazwyczaj w filmach ma zajebiste obsady, ale ta dziewuch ami po prostu nie pasuje. Ale wierzę w Chrisa i że jakoś coś z niej zrobi...

Gudwheene

Tjaa... Pfeiffer emanowała niesamowitym SEKSEM ( :>) , Halle Berry też była niezła, bo sam w sobie jest śliczna i sexy, to Anna jest "jedynie" ładna. Brak jej takiej pikanterii, -czy nawet- chimeryczności.
Ale no zobaczymy jak to będzie, Nolan wie co robi, więc zapewne czeka nas miła niespodzianka.

rafiinter

ja ją uwelibiam, ale faktycznie nie nadaje się do tej roli. moze nas wszystkich zszokuje? ;>

BlueLips

Pfeiffer zagrała genialnie,Halle Berry była gorsza ale też może być(nie wiem co chcą krytycy od niej i od tego filmu nie był wcale taki zły)
Myślę że Anne zagra najlepiej i wszystkich zdziwi.

Gudwheene

A co zrobisz jeśli film i jej rola okażą sie znakomite ?

tomucho77

Kupię sobie cylinder, a później go zjem.

Gudwheene

W takim razie życzę smacznego
Tylko odpowiednio go przypraw,żeby ci smakował.

Damx123

Sos czosnkowy i już.

Gudwheene

Tak jest,duża ilość czosnku zabije każdy smak :)
Myślę że świetnie zagra..Ona taka z wyglądu niewinna,i będzie robiła dobre pozory :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones