Anton Yelchin

7,5
8 668 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anton Yelchin

Ten gość psuje mi odbiór każdego filmu w jakim się pojawia. Nie cierpię go i nie rozumiem jak takie beztalencie może w ogóle dostawać role w filmach.

s_f

Dokładnie. Chłopak jest niesamowicie irytujący w każdym filmie w każdej roli. Do tego zawsze sprawia, że jego postać zamienia się w ciepłe kluchy. Dosłownie w każdym filmie gra jak, za przeproszeniem, cipka.

BeeBee61

to już nie pogra, bo dzisiaj go samochód zmiażdżył

http://www.tmz.com/2016/06/19/star-trek-anton-yelchin-dead/

androgenius

Straszna śmierć... Współczuję rodzicom, ich jedyne dziecko, do tego taki młody, Smutne.

s_f

Zgadzam się z Wami. Strasznie irytujący..

s_f

a mi sie podobal w kazdym filmie jaki gral, jest oryginalny i ch u j :D

s_f

Ja go bardzo lubię. :D To takie urocze słoneczko. :D

s_f

a ja właśnie wręcz przeciwnie, uwielbiam jego akcent ! Oglądając star treka zdarza mi się podgłaśniać dźwięk żeby tylko lepiej go słyszeć, hmm może to dlatego, że mam słabość do rosyjskiego akcentu :P

s_f

Również zgadzam się, że jest irytujący. Zgadzam się z tym, że gra jak cipka, ciepłe kluchy z niego itd. A od siebie dodam, że mówi w taki sposób, jakby zaraz miał zejść, jakby mowa i myślenie jednocześnie sprawiało mu bardzo dużo kłopotu, w większości scen ma zawsze otwarte usta i nie mogę przeboleć sposobu, w jaki on mówi. No naprawdę jakby wyciskał wręcz z siebie zdania. I nie chodzi o akcent tylko o barwę głosu i sposób mówienia (męczący, usypiający, irytujący, wkurzająca barwa głosu). Jak wchodziłam na temat o nim to zastanawiałam się, czy ktokolwiek ma podobne zdanie do mojego :)

s_f

to się ciesz, ponoć dzisiaj zginął zgnieciony własną furą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones