Antoni Paradowski

5,2
51 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Paradowski

Widzialem dzis zwiastun Hotelu,w ktorym mowi do jakiegos kolezki,ze sie nie zna na dvpach.Niestety nie moge napisac tu tak jak bym chcial o Antonim Jakimstam,ale przez tego jak dla mnie zniewiescialego aktora?,wiecej nie przerzuce na ten serial.Tak na marginesie podobno tylko kochajacy inaczej znaja sie na kobietach.

sonka110

serial serialem (czyli scenariusze bywają głupawe, chociaż to nawet mało powiedziane), ale widziałam go na deskach teatru i gra naprawdę dobrze :)

still_dreamin

Tez jest taki zniewiescialy?

sonka110

Zależy kogo gra! W "Mrocznej grze" grał właściwie dwie różne role (jedna bardziej "męska", druga mniej... o ile tak to można ująć), ale nie nazwałabym go zniewieściałym.

still_dreamin

Moze jak dostanie kolejna role,bede mogl porownac.

sonka110

Jak będziesz mieć kiedyś okazję zobaczyć go w teatrze, koniecznie się wybierz. :) Czasem dopiero na deskach teatru można poznać "klasę" aktora - seriale i filmy często spłaszczają postacie, przez co aktorzy nie mogą się wykazać swoim talentem.

still_dreamin

Jak tylko bede mial okazje,to pojde,zeby sie przekonac co do niego,a Ty koniecznie obejrzyj "Ukryte pragnienia",lata temu bylem na tym w kinie,to bardzo dobry film.Co do Bertolucci'ego,polecam tez "Pod oslona nieba".

sonka110

"Ukryte pragnienia" mam w "chcę objrzeć", także na pewno się za to zabiorę, jesteś kolejną osobą która mi to poleca! :) A co do drugiego filmu, ma w sobie klimat "Marzycieli"?

still_dreamin

Nie widzialem "Marzycieli",ale "Pod oslona nieba" wart jest obejrzenia,a rola Debry Winger chyba najlepsza w jej karierze.

sonka110

powiem szczerze ze pierwszy raz zobaczyłem tego aktora właśnie w teatrze ( w pwst w spektaklu "ferdydurke") i naprawdę prezentował się zuupełnie inaczej. Tak naprawdę kiedy zobaczyłem go w "hotelu" bylem naprawdę zdziwiony jego rolą i tym jak wszechstronnym jest aktorem.

still_dreamin

Wczoraj byłam na spektaklu "Wszechświat w pigułce" i, według mnie, w rolę wczuł się świetnie, był bardzo wiarygodny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones