Antoni Pawlicki

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/237005/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":9005,"rate":6.898722931704609,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/237005/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":509,"rate":7.37524557956778,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/237005/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":142,"rate":6.028169014084507,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/237005/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":29,"rate":6.0344827586206895,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
6,9
9 005 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki
 • Nie wiem czemu ale jego aparycja działa na mnie denerwująco.

 • Lorien91_2 Coś w tym jest, ciężko mi oceniać go ze strony aktorskiej, bo po prostu niewiele widziałam, ale ma w sobie coś takiego drażniącego. W roli dresa byłby świetny. ;)

 • Zapiekanka W "Los Numeros" tragedia. Film tragiczny, ale niektórzy potrafili coś wykrzesać. Kto daje dyplomy takim "aktorom"?

 • Zapiekanka dresa też grał i był świetny!!!
  to bardzo dobry aktor, dykcja i gra aktorska I klasa, ma świetny warsztat.
  Jak ktoś tego nie widzi, to niech się krytyką kina nie zajmuje, tzn. ze jest mało obeznany

 • Lorien91_2 calkowicie podzielam Twoje zdanie! ja nie wiem, kto daje mu grac w tych wszystkich filmach. straszne drewno

 • littlestar Drewno to Ty jesteś dając 8 Kobiecie samotnej, a 10 przyznajesz dużo gorszym filmom.
  Koleś jest charakterystyczny i przebija swoim talentem nieco starszych aktorów od siebie, a młodszych od niego , czy rówieśników to już w ogóle nie widzę (jest jeden piotr Żurawski).
  A Ty oglądasz te filmy??? czy oceniasz tak dla lansu wśród znajomych, że niby jaka Ty światowa nie jesteś Woody Allen te sprawy, a nie doceniasz polskiego kina klasycznego jakby (moralnego niepokoju).

 • malyfromhell Jasne, że oglądam. I w zupełności się z Tobą zgadzam, że oceny, jakie daję tym filmom są często nieadekwatne do ich rzeczywistej "jakości". Nie jestem w stanie obiektywnie ich ocenić, często daję więcej przez sympatię do jakiegoś aktora, albo wyjatkowy sentyment do danej produkcji, myślę, że nie ja jedna z resztą :)
  Pawlicki jakoś mi po prostu "nie leży". Czasami tak jest, że jakaś osoba zwyczajnie Cię irytuje, bez żadnych konkretnych powodów. Ja mam tak właśnie z jego osobą. Mamy trochę wspólnych znajomych, którzy za nim nie przepadają i może za dużo się nasłuchałam, co teraz rzutuje na moje zdanie o nim, sama nie wiem.
  Chociaż teraz oglądając na bieżąco Czas Honoru już jest jakby lepiej, nie przeszkadza mi aż tak bardzo. Kto wie - może kiedyś i mi się spodoba :)

 • littlestar No wreszcie napisałaś do rzeczy:) rada: nie słuchaj innych, trzymaj się swojego zdania, na temat danego aktora czy filmu wyrób własne zdanie (wtedy sama dostrzeżesz więcej, niż Ci inni będą opowiadać)

 • Lorien91_2 co do wzroku, właśnie chciałam wspomnieć coś na ten temat. prawda.

 • użytkownik usunięty

  no_wow Mnie on na początku też drażnił, wydawał się taki zarozumiały, a teraz strasznie mi się podoba:) Chciałabym go zobaczyć w jakieś pierwszoplanowej roli.

 • proponuje Big Love , ale po tym filmie mozna zmienic zdanie, wg mnie musi zmienic imidż, w roli lowelasa sie nie sprawdza jest zbyt plastikowy, "kenowski"

 • użytkownik usunięty

  Razengoroth dzięki, ale to raczej nie moje klimaty.

 • Lorien91_2 i o to chodzi ma działać, aktor jest charakterystyczny do tego utalentowany

 • malyfromhell Pawlicki jest skoligacony, a nie utalentowany.

 • wuj_Jozef nich sobie będzie skoligacony, mimo to talentu nie można u niego nie zauważyc

 • malyfromhell Po "Los Numeros" i "Kołysance" widzę kawałek kłody zamiast aktora.

 • wuj_Jozef Nie oglądałem, dlatego też nie piszę, że nie masz racji.
  Jeśli jest jak piszesz, będę bardzo rozczarowany bo w tym gościu pokładam nadzieję dla polskiej kinematografii.
  Owszem są już wspaniali aktorzy, ale on ma niesamowita manierę

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem