Antonia Campbell-Hughes

8,0
1 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antonia Campbell-Hughes

Wlasnie skonczylam ogladac film"3096 dni".Bylam ciekawa ile lat ma ta aktorka ze rodzice pozwolili jej na takie sceny typu paradowanie bez bielizny,sceny lozkowe.Tu sie okazuje ze ona ma 32 lata.Normalnie nie dowierzam,w zyciu bym jej tyle nie dala.Grala 14-18 latke bedac po 30-stce.Myslalam ze nie dowidze.Do tego jest tak przerazliwie wychudzona ze az sie prosi aby ja nakarmic.

Princeska92

Miałem to samo po obejrzeniu filmu, zaciekawiła mnie aktorka, wcześniej jakoś mi umknęła, w zasadzie nie zagrała niczego co mogłoby zwrócić na nią uwagę. Tu rola zycia. Nie wyglada na 31 lat, jestem w szoku. Mam nagrane jaśniejsza od gwiazd , musżę ją tam obejrzeć.

Princeska92

haha miałem to samo może 14 to przesada ale dawałęm jej 18-19 lat , a tu 32 :D może jakaś charakteryzacja?

malowany

i zapomniałem dodać że ten porywacz też nie wygląda na 39

malowany

Brak tapety, napompowanych ust i narysowanych brwi. Tak, są takie kobiety. Natomiast gdyby te wszystkie nastolatki zrobione na dojrzałe 30stki choć na jakiś czas zdjęły swoje "zbroje" to faceci w końcu przejrzali by na oczy.

whitestripes_333

Myślę, że to nie kwestia makijażu tylko wagi. W tym filmie jest tak porażająco chuda, że wygląda jakby dopiero co weszła w wiek dojrzewania. Nie widziałam jej jeszcze w innych filmach i nie wiem ile musiała schudnąć, ale jestem pełna podziwu.

Princeska92

Dzizass ona specjalnie tak schudła, aby upodobnić się do Nataschy Kampush, ktora zyła 8 lat pod piwnica, maltretowana, bita i głodzona, a ty chciałaś ją nakarmic. Zrozumiałaś cos z tego filmu?

milenasy

"Christian Bale przed występem w "Mechaniku" schudł aż 28 kg i na planie ważył zaledwie 55 kg. Anna Hathaway do roli Fantine w "Nędznikach" zrzuciła 12 kg, a Michael Fassbender na potrzeby filmu "Głód" pozbył się 14 kg."

Princeska92

Bardzo pasowała do roli dzięki bardzo szczupłej sylwetce

Princeska92

Generalnie kobiety z wiekiem tyją, i jest to powszechne. Anorektyczki, zwłaszcza starsze, opierają się temu stereotypowi i dlatego robią wrażenie dużo młodszych niż w rzeczywistości. Lepiej wyglądać za młodo niż za staro :)

Reksio_gwalciciel

Czyli lepiej być anorektyczką?

boomila

Ano pewnie; wszystko, żeby wyglądać szczuplej i młodziej, ! :D

"Generalnie kobiety z wiekiem tyją, i jest to powszechne."

Natomiast mężczyźni z wiekiem mają zwyczaj szczupleć i pozbywać się brzucha piwnego, taka niesprawiedliwa ta natura :')

billie_jean4

hahaha, bo mężczyźni przecież nie tyją, im się tylko talia przesuwa w dół :-D

Reksio_gwalciciel

Generalnie faceci po 30stce dostają piwnego brzucha i robią im się zakola i to jest powszechne. I nie widzą tego, ba, myślą że nadal są młodymi bogami wokół których kobieta ma skakać. Biedni...

użytkownik usunięty
Princeska92

Ewidentnie widać, że jest pełnoletnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones