Antony Starr

8,9
9 251 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antony Starr

mimo obejrzenia Banshe nie rozpoznałem (mimo ciągłego poczucia znajomości twarzy xD) go w The Boys. Świetna gra aktorska, szkoda że zniknął na tyle lat, ale może teraz wróci i namiesza.

valgard

W międzyczasie grał w American Gothic, polecam - dobry detektywistyczny kryminał.

valgard

miałem tak samo, Banshee było po prostu zajebiste, a Tu patrze na niego w boys i kojarze chłopa a nie wiem skąd "D

valgard

Jako że samo Banshee niespecjalnie mi zaimponowało to i Anthony jakoś nie zwrócił mojej uwagi. Ot poprawna rola w mizernej produkcji. Za to jako Ojczyznosław - niemożliwy do zapomnienia. Całkowicie zdominował aktorsko serial pomimo bardzo silnej konkurencji. Brawo Antoś, oby tak dalej!

valgard

Właśnie oglądam the boys, włączam jego zdjęcia z banshee i zastanawiam się wtf. Wyglada kompletnie inaczej. Jakieś operacje plastyczne czy coś? Inna szczeka kompletne, kolor oczu - ok soczewki. Twarz jakąś chudsza, ale no nie mozna powiedziec, że w banshee był gruby? Inna mimika twarzy wgl, pomimo grania roznych postaci, jednak mimika aktorów zostaje zawsze, wyraz twarzy coś. A tu kompletnie co innego. Jakby ktoś się pomylił w napisach xD

Carianna

Kolor oczu jest ten sam, operacji też raczej nie miał, gościu ma poprostu zarembiscie plastyczna urodę, wystarczy zarost i zupełnie się zmienia, plus blond zamiast naturalnych brązowych dużo robi. Ale to przede wszystkim niesamowity aktor. Mimika z kosmosu. No i do tamtej roli przybrał na wadze i dużo ćwiczył. Teraz jest wydatnie szczuplejszy.

valgard

Dokładnie miałam to samo :D przez kolor włosów i brak zarostu nie umiałam nigdzie umieścić twarzy...

valgard

ja również go nie rozpoznałam. Właśnie obejrzałam 2 sezon The Boys, wchodzę na profil serialu i takie zdziwienie :)

valgard

Miałem dokładnie to samo. Mega zdziwienie jak się dowiedziałem skąd go znam. Świetnie się wciela w role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones