Ariana Grande

Ariana Grande-Butera

6,6
3 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ariana Grande
użytkownik usunięty
klaudia058

Podobnie ładne

klaudia058

Ariana

klaudia058

Adrianna jest śliczna! :D

użytkownik usunięty
mmadziasta

Nawet nie umiesz napisać jej imienia? Serio? To samo zresztą tyczy się klaudii058....

Tak ? No to powiedz jak się pisze ,skoro nie tak jak mmadziasta ,ani nie tak jak ja ?

użytkownik usunięty
klaudia058

ARIANA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mmadziasta

Zgadzam się !

użytkownik usunięty
mmadziasta

Twoim zdaniem mam się ogarnąć, bo zwróciłam ci uwagę jak powinno się poprawnie pisać imię Ariany? Naprawdę, powinnaś się dobrze zastanowić zanim coś napiszesz.

Dobra , koniec SPAMU !

użytkownik usunięty
klaudia058

Nie nazwałabym tego spamem, raczej uprzejmą wymianą zdań. A nie, przepraszam, to ja jestem uprzejma, wy natomiast zachowujecie się jak rozwydrzone dziesięciolatki, które nie potrafią z godnością przyznać się do błędu i pogodzić z faktem, że ktoś śmiał zwrócić wam uwagę.

Dobra , nie zaśmiecaj mi tematu ...

użytkownik usunięty
klaudia058

Przecież nie "zaśmiecam" ci tematu. Mam prawo wyrazić własne zdanie, szczególnie jeśli chodzi o osobę dla mnie ważną. Myślę, że gdybym przekręciła imię twojej idolki czy idola, też byłabyś, ładnie mówiąc, zdenerwowana.

Dobra , skończ .

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Święta prawda , inne poziomy intelektualne . A wracając do tego jak ja piszę , to moja sprawa , każdy pisze tak jak chce ...

użytkownik usunięty
klaudia058

Możesz pisać tak jak chcesz, owszem, ale nie na forum internetowym, gdzie każdy może to przeczytać. Wyobraź sobie, że kogoś mogło to urazić.

Ojjjj bardzo przepraszam ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
klaudia058

Jaka cięta riposta. Aż zaniemówiłam z wrażenia.

No popatrz jaka niespodziewanka ...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ty mnie będziesz czegokolwiek uczyła ?! Weź skończ , bo zanudzasz ...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jeju ... ja ci cały czas mówię , żebyśmy skończyły tę fascynującą rozmowę ...

Dobrze bells98, ciśnij ich, nie daj im się!

No cóż... Uwielbiam ARIANĘ i nienawidzę jak ktoś źle pisze jej nazwizko. To ważna rzecz. Duża pomyłka. Adrianna to całkiem inne imię... Jestem po stronie bells98..

JULA1_1

Następna mnie będzie pouczała ...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Hahaha , każdy może marzyc ... A tak wgl to jest mój temat , więc ...

użytkownik usunięty
klaudia058

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lyhic9GkoC1ro91bjo1_500.gif

Ok , ta kłótnia nie ma najmniejszego sensu . Niech stracę : PRZEPRASZAM za ten błąd .

użytkownik usunięty
klaudia058

No i widzisz? Trzeba było tak od razu. :)

http://i2.pinger.pl/pgr273/d570c3620004a3b452c053ae

;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JULA1_1

Tylko , że ja dobrze napisałam jej NAZWISKO ...

klaudia058

Przepraszam : IMIĘ.... Chodziło mi o ogół -,-

JULA1_1

Aaa ... jak tak to spoko :/

JULA1_1

Nie pomyślałaś o tym ze celowo napiasala Adrianna ? pomyłka? można się w ogóle pomylić pisząc jej imię?

JULA1_1

sorry teraz jak tak bardziej przyjrzałem się rozmowie to może rzeczywiście się pomyliła, po prostu wydawało mi się że ktoś kto słyszał imię Ariana nie jest w stanie pomylić tego z Adrianna

użytkownik usunięty
qczbon

Powiedz mi bardzo cię proszę, jakim cudem mogła się pomylić skoro na samej stronie filmwebu, czy nawet gdziekolwiek w internecie jest jak wół napisane Ariana. No to już naprawdę trzeba być za przeproszeniem ułomem, żeby tego nie zauważyć.

Ariana jest najpiękniejsza

Lepiej nie dyskutować z czymś bez mózgu. Szkoda czasu i nerwów. Tak to jest jak ktoś ma za dużo dumy by się przyznać do błędu.

mmadziasta

po co się kłócicie? :) w ogóle zauważyłyście jaką Ari jest kłodą? ostatnio zwróciłam uwagę że ma dramatyczne "taneczne" ruchy :P no cóż uroda, głos i wystarczy :P

mmadziasta

Ja się nie chcę kłócić , no ale cóż ja mogę , jak pewna tu osoba jest tak uparta i nie odpuści ?!

klaudia058

I ma rację

angeldog

I co mnie to

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones