Arnold Schwarzenegger

Arnold Alois Schwarzenegger

7,9
49 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Schwarzenegger

Ale z tą gosposią, to się nie popisał... taki gwiazdor i taka typowa, pospolita, małomiasteczkowa zdrada... śmiech... widać, że kim by kto nie był, zawsze będzie tylko zwykłym, pełnym normalnych słabości człowiekiem

swoj_ze_swaja

Żeby ona chociaż jakaś piękna była... fakt, dał ciała

son_of_Abaddon

Pewnie nie chodziło o wdzięki, tylko jakąś odmianę:)

swoj_ze_swaja

Albo mu żonka embargo na fiku miku zrobiła i był na głodzie:)

son_of_Abaddon

Rzeczywiście, jak widziałem zdjęcia to sorry, wolałbym już abstynencja, musiał Arnie być na głodzie bo pewnie żona mu embargo jakieś zrobiła

Muzeelo

Możliwe, ale czasem jedna chwila słabości potrafi przynieść opłakane konsekwencje:)

swoj_ze_swaja

Była chętna i pod ręka... niektórym facetom to wystarczy

Cristilla

Niestety:)

użytkownik usunięty
swoj_ze_swaja

Wymień takiego jednego, który nie okazał by się ostatecznie takim człowiekiem.
W tej sprawie zastanawiało mnie bardziej jak musiał być czegoś spragniony, że się w to uwikłał. Uroda wybranki świadczy o tym, że żądze cielesne to tam może na pierwszym miejscu nie były... Żona raczej zimna, sucha, usta zaciśnięte. Nie oskarżam, Arnold podobno też łatwy nie był. Z drugiej znów strony, kto jest ? Just life ;-)

Masz rację, każdemu może się znudzić "przeintelektualizowana" i zimna żona, jeżeli taką była, można chłopa zrozumieć, że poszedł w bok, ale z gosposią... bo była pod ręką? Rzeczywiście just life...

swoj_ze_swaja

Jak to mówią: mocny zamek w drzwiach jest najlepszym przyjacielem dziewczyny.

TangoAndWaltz

Co racja to racja:)

Zyndram to fajnych facetów znasz jak nie masz obok siebie ani jednego oddanego tej jedynej ;D To żaden wypadek i nic się samo nie zdarza :)

użytkownik usunięty
rysiu_wieczorek

Te, Rysiu ;-) Naukowce zbadały, że ponad połowa ludzi nie rozumie tego, co czyta, a forum Filmwebu potwierdza tę rachubę z dużym naddatkiem ;-)
A co do Twojej uwagi, to zalatujesz mi mocno "białym rycerzem" i albo ta Twoja "jedyna" istnieje tylko w Twojej wyobraźni, albo czeka Cię jeszcze twarde lądowanie...

swoj_ze_swaja

Przecież to nie człowiek tylko maszyna, organizm cybernetyczny...

ukaniulz

No tak:)

użytkownik usunięty
swoj_ze_swaja

Cóż życie....

I to takie prawdziwe

swoj_ze_swaja

Co by nie gadać 5 dziecko Arnolda z nieoficjalnego związku ma największą charyzmę. I idzie w ślady ojca w odróżnieniu od dzieci Marii Shiver https://www.youtube.com/watch?v=I2X-QhfGlRM

ChubakaCieLubi

Ale kurde podobny, normalnie młody Arni

swoj_ze_swaja

Tak i jako jedyny ćwiczy z synów Arnolda.

ChubakaCieLubi

Wziął tatę za wzór i w tym wypadku to dobrze

swoj_ze_swaja

Przy Eastwoodzie to i tak mały pikuś.

TangoAndWaltz

Tak poczytałam, i w sumie to jak duże dzieci, jak babcię kocham. Kobitka miała męża, więc nie była pewna, czy to Arniego dziecko, Arnie nie był pewien, czy na pewno było coś w tym domku dla gości, dobrze, że przynajmniej byli pewni, że się dziecko urodziło. Zrzuciłem słoik z konfiturami, ale to myszy, mamusiu...

TangoAndWaltz

jak już zaczęło beczeć to pewnie pewności nabrali:)

TangoAndWaltz

ale ich nie można porównywać. Inna charakterystyka, inny czas szczytu kariery. W swoim fachu każdy z nich to mistrz

swoj_ze_swaja

oczywiście jeżeli mówimy o aktorstwie a nie "tajemnicach" alkowy...

swoj_ze_swaja

Ze wszystkich synów to ten z nieślubny jest do Arniego najbardziej podobny.

ChubakaCieLubi

Hehehe:) Nie wyprze się

swoj_ze_swaja

Eee tam, raz na blacie to nie zdrada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones