Arnold Schwarzenegger

Arnold Alois Schwarzenegger

7,9
49 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Schwarzenegger

to bylaby wielka strata dla kina. Mimo iz nie jest wielkim aktorem jak np De niro to uwazam ze swoich kilka roli zagral genialnie bo nie wyobrazam sobie innego aktora w terminatorze czy predatorze a te filmy mimo ze nie zawieraja jakiegos glebszego przeslania tylko sa typowymi napie*******ami ale w swoim gatunku mona je nazwac arcydzielami. De niro nawet jakby mial taka mase miesniowa jak arni to niezagralby lepiej. Schwarzeneeger czy stalone nadali kierunek kinu i wiele filmow w tamtych czasach opieraly sie na tym co wykreowali ci aktorzy. Dlatego uwazam ze Arnold jest swego rodzaju geniuszem, a na jego filmach wielu sie poprostu wychowalo, nawet dzisiaj lubie filmy typu predator termiantor (ale juz takich filmow nie ma z tym samym klimatem), choc ogolnie moj gust wiele sie zmienil od tamtego czasu. Dzisaj juz nie ma takich typowych aktorow.

maciek492

zgadzam się w zupełności...............................................

maciek492

Ooooo tak napewno... Arni nadał kierunek filmom. Nie rozśmieszaj mnie proszę. ;-)

Toż Arni, Stallone, Chuck Norris, czy Van Damme to ta sama najniższa półka aktorów. Stoją dukają wykuty scenariusz wychodzą, ot cała filozofia ich gry. A Terminator w wykonaniu Schwarzeneggera był wspaniały. Idealnie do niego pasował. Chodzące drewno, jedna mina i mówienie sztywnym głębokim głosem. Czysta perfekcja. ;-)

PeaceFreedom

chodzilo mi tu raczej o kino akcji bo najlepsze tego typu filmy wywodzasie z lat 80/90, a w tych latach ci aktorzy krolowali w kinie acji, a co do umijetenosci aktorskich arnolda masz racje, ale i tak nie zmienie zdania ze do roli terminatora pasowal idealnie, a film ten jest jednym z lepszych w swoim gatunku.

maciek492

Ależ ja nie neguję tego, że "Terminator" jest jednym z lepszych w swoim gatunku, bo jest. I nie neguje również tego, że Arni najlepiej pasował do roli, bo pasował niezaprzeczalnie. Nie neguję też tego, że lata 80-90 to złote czasy kina akcji, bo to prawda. Tak więc po co dyskusja??:-)

Chodziło mi o umiejętności (a ściślej: ich brak) aktorskie Szwarca i tyle.

PeaceFreedom

Przesadzasz, jak zwykle ;]

maciek492

'Terminator' i 'Predator' mają przesłanie. Zgadzam się, że w późniejszych częściach 'Terminatora' dołożyli akcji, ale seria jest przestrogą przed zbytnim zaufaniem maszynom, które w pewnym momencie zadecydują za ludzi. Daleko do tego nie mamy przy obecnych kombinowaniach z SI. A 'Predator' z kolei jest eksperymentem myślowym - jesteś królem wszystkiego i możesz wyrzynać wszystkie inne gatunki? W takim razie zobaczmy, co będzie, jak ktoś zapoluje na ciebie jak na lisa w lesie. Ha?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones