Arnold Schwarzenegger

Arnold Alois Schwarzenegger

7,9
49 544 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Schwarzenegger

Mam na mysli kompletny brak jakiejkolwiek informacji ze A.Schwarzenegger pierwszy raz odwiedza nasz kraj. 3 GRUDNIA 2018 roku przylecial do Katowic na szczyt klimatyczny.Jest to informacja ktora tu sie powinno grzac i to niezle bo jest to sprawa bezprecedensowa.Mozna Arnolda lubic lub nie ale nikt mi nie powie ze ten facet nie jest ikona! O takich informacjach powinno sie tutaj informowac bo wiem ze jest spora liczba fanow ktorzy by pojechali do Katowic liczac na jakies zdjecia itp. Daliscie Panowie troche ciala oj daliscie... IKONA KINA AKCJI I KTOS MEGA ROZPOZNAWALNY A NA FILMWEBIE ZERO DOSLOWNIE ZERO INFORMACJI ;-(

punisher822_filmweb

Sytuacja jest gorsza. Ta sprawa wygląda tak, jakby nikt o tym nie wiedział. Mieszkam w Katowicach i nie można się dostać na teren COP, jeśli nie jesteś uczestnikiem. Ostatnio Arnold miał być w Katowicach na Fit Life Expo, gdzie można było kupić bilet wstępu, ludzie kupili bilety, Arnold nie przyjechał, ponoć nie wszystkim oddano pieniądze za bilety.

rockystallion

To niezle jaja... O tym FIT LIFE EXPO slyszalem ale nie wiedzialem ze to sie pokrywalo z tym przyjazdem. Naprawde nie sadze ze ktos to celowo ukryl ze Arnold do Polski przylatuje bo jakos gdy przylecial niedawno do Wegier na plan T6 to tajemnicy nikt nie robil... Zapowiedzieli wczesniej przyjazd i dla fanow znalazl sie czas na zdjecia i autografy ba nawet jakies wywiady telewizyjne. To co sie stalo w Polsce to jest mega skandal bo ten facet nie przyjechal tu na 1 dzien a na sporo dni i co wazne on stale nie siedzi gadajac o klimacie. Uwierz mi az sie prosilo by zaprosila go jakas telewizja zrobili porzadny wywiad bo innej okazji przed smiercia Arnolda juz moze nie byc. Nie chce mi sie wierzyc ze Arnold znow wroci do Polski... PS.A teraz taka mala ciekawostka ktora jest niezwykle bulwersujaca: po1 cala ta impreza gdzie 2 tygodnie beda pitolic o globalnym ociepleniu kosztowala podatnikow ponad 250 milionow zlotych(nie wierze ze taniej sie nie dalo naprawde nie wierze), po2 najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze USA nas Polakow poucza o tym jak mocno zanieczyszczamy powietrze ale o tym ze USA, NIEMCY, ROSJA, CHINY, KANADA, JAPONIA zanieczyszczaja powietrze 15 razy wiecej od nas sie nie mowi. To nas sie poucza chca nam pozamykac kopalnie bo niby to takie zlo(sa kraje gdzie caly czas otwiera sie nowe kopalnie). CALE TE IMPREZY MOWIACE O GLOBALNYM OCIEPLENIU TO PIC NA WODE I CHODZI TYLKO I WYLACZNIE BY NAJBOGATSI OPODATKOWALI INNYCH I O TO CHODZI BY CI BIEDNIEJSI KTORYCH SIE ZMUSI DO LIKWIDACJI KOPALNI KUPOWALI WEGIEL OD TYCH BOGATYCH. TAKIE SA FAKTY O TYM WSZYSTKIM ;-(

punisher822_filmweb

Super, że wykazujesz takie zainteresowanie sprawą. Powiem tylko tyle: Arnold tu się pojawił i ja jako fan nie mogę go zobaczyć. Też mi trochę smutno, że jest on tu ze względu na politykę, a nie ze względu na kino. Wiadomo, że są tu ludzie, którzy chcieliby spędzić z nim czas, ale nikogo oni nie interesują.

rockystallion

Tak to prawda a najsmutniejsze jest to ze prawdziwy fan Arnolda jedyna szanse jaka by mial na autograf i jakies pamiatkowe zdjecie to lot do Kaliforni. To obecnie jedyna szansa by go trafic bo jego miedzynarodowe podroze raczej sa krotkie a do tego non stop ma kilku ochroniarzy i ciezko by bylo zrobic sobie fotke na pamiatke. Nie ukrywam ze zawsze chcialem miec fote gdzie stoje obok Arnolda i oboje sie smiejemy do obiektywu. Z tej foty bym sobie zrobil obraz na sciane oczywiscie wczesniej odpowiednio powiekszajac a nie jakies malenstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones