Arnold Voslo jest niesamowity!Przystojny,silny,a w mumii poprostu doskonały!:)))Wiem o nim sporo.Wiem,że mieszka w Santa Monika/Marina Der Rey w Kalifornii,prawdopodobnie jego ulubionym kolorem jest fioletowy,ma ksywke "Vos",lub "Boetie",lubi kamping,uprawiać sport,jego rodzice to Deon i Joyce,jego ulubione jedzenie to...
więcejJeżeli kiedykolwiek zrodziłby się pomysł spin-offa Gwiezdnych Wojen z Darthem Bane jako główną postacią, Arnold Vosloo byłby idealnym kandydatem. Vin Diesel i Jason Statham są trochę za niscy, ale ten aktor najbardziej odpowiada moim wyobrażeniom z lektury trylogii Bane'a autorstwa Drewa Karpyshyna.