Artur Barciś

8,0
29 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Barciś

Świetny aktor

użytkownik usunięty

Rewelacyjnie zagrał Tadeusza Norka w serialu "Miodowe lata". Stworzył niesamowity duet wraz z Cezarym Żakiet,czyli z serialowym Karolem. Bardzo miło się ich oglądało razem na szklanym ekranie.

Ja też uwielbiam serial oraz Norka i Krawczyka, choć Norek jest spokojniejszy a Karol jest troche narwany .Uwielbiam też Alinke (w wykonaniu Pilaszewskiej) i Kurskiego najlepiej .

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Tadek i Karol są zupełnie inni,ale świetnie sprawdzają się jako wzór Flipa i Flapa. Uwielbiam sceny z nimi. Dzięki bardzo dobrej obsadzie aktorskiej Miodowe Lata są wciąż fenomenalne i ponadczasowe. Alinka jako Pilaszewska jest dużo lepsza od Żakowej. Kurski również wymiata ze swoim:"strzałeczka sąsiady". Szkoda,że nie ma go w kontynuacji z 2004 roku. Poza tym Żak i Barciś także grają razem w serialu Ranczo. To o czymś świadczy.

Z tą ponadczasowością to bym nie przesadzał. Jeszcze tak z 10 lat temu, też tak uważałem. Ale teraz jak tak czasem odświeżam sobie stare odcinki to jednak fabuły odcinków często trącą myszką i są zwyczajnie nie na czasie. Zwłaszcza pierwsze odcinki. Przecież Krawczykowie nie mają telefonu (stacjonarnego! O komórkach nikt tam wtedy nie śnił) aż do 30-któregoś odcinka. Inny odcinek skupia się na tym, że Krawczyk z Norkiem kupili telewizor (pod koniec lat 90 było to jeszcze jakiś symbol luksusu, a na pewno nowoczesności dziś już dawno nie). W kolejnym odcinku na. Temat strajku tramwajarzy sporo miejsca zajmują żarty z planu Balcerowicza, dziś już zupełnie nie zrozumiałe... Takich przykładów jest sporo. Oczywiście jest też trochę odcinków o bardziej uniwersalnym przesłaniu. Ale jednak widzę że smutkiem, że "Miodowe lata" nie przeszły próby czasu. Niestety.

użytkownik usunięty
skoczek_narciarski

Jeśli chodzi o ponadczasowość,miałam bardziej na myśli to,że zawsze śmieszy(przynajmniej mnie) i chce się do niego wracać co jakiś czas. Wiadomo,że trochę się zestarzał. W końcu od premiery 1 odcinka minęły ponad 2 dekady. Fakt,na początku Krawczykowie żyli jak za króla Ćwieczka. Wynikało to głównie z tego,że Karol był skąpy,dużo rzeczy Alinie żałował i nie czuł potrzeby,aby to zmienić. Gdy żona kupiła w tajemnicy telefon,musiała go przed nim schować,bo bała się reakcji. Niemniej jednak serial nadal bardzo lubię,mimo że ostatnio odcinki oglądałam 2 albo 3 lata temu. Na pewno jeszcze chętnie wrócę do oglądania. Jak na produkcję z końca lat 90 i początku 2000 jest naprawdę wart uwagi.

E tam ja tam wcale nie czuje upływu czasu wręcz wole te seeiale z lat 90 pl niż te nowe seriale kom ze sztuczną dekoracją.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Ja jednak trochę czuję,że upłynęło ponad 20 lat od premiery 1 odcinka,ale nie przeszkadza mi to. Też wolę starsze seriale głównie z sentymentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones