Artur Barciś

8,0
29 965 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Barciś

Był komitecie wyborczym Tuska. Cytat z wizyty u Wojewódzkiego :

"Baleś się w ciągu tamtych 2 lat" (chodzilo o rządy PiS )

- "Bałem się"


Buhahahah , co za typek a wydawało mi się że Barciś jest o wiele roztropniejszy ...

marajka

Nikt nie stwierdził, że Barcis jest gorszym aktorem, dlatego że poparł PO. Post wyraża ogólne spostrzeżenie do jego postaci i światopoglądu, a nie stricte warsztatu aktorskiego. Po prostu aktor, który jest w komitetach jakiś partii politycznych, które ze swej natury są pasożytami, jest zwyczajnym hmm epitet niech każdy sam sobie wybierze.

Marajka, współczuję.

Wielki_ted

ale nie widać tego a twoja ocena artura świadczy o tym że myślisz inaczej a robisz co innego czy ty aby nie masz rozdwojenia jaźni

marajka

Ja też! Fajnie, że Polak wybił się w Europie

marajka

https://www.wprost.pl/kultura/11561425/artur-barcis-w-szczerym-wywiadzie-podoba- mi-sie-terror-praworzadnosci.html

Wielki_ted

Gdyby był zaangażowany politycznie po stronie twojego kandydata to pewnie byłoby to dla ciebie na plus :/

selene_

co racja to racja

tomucho77

Absurd. Tylko PO ma ten problem, że przykleja się do nich elita i potem odstawia takie kabarety jak ten w Łazienkach Królewskich. Z czym do gości, gdzie Zelnik i jego kulturalne poparcie dla Kaczynskiego, klasa, klasa i jeszcze raz klasa.

Wielki_ted

A nie mówiłam :D Tu klasa, tam minus. Zabawny z ciebie człowiek, Tedzie.

Wielki_ted

ty a jak w następnych wyborach artur nieoficjalnie będzię za pis to wtedy będzie dobrym aktorem

Wielki_ted

Szkoda, że nie wszyscy w PiSie maja taką klasę jak Zelnik... a, i nie pisz, o PO - w końcu oni są tacy "źli" , to takie "oczywiste" więc PiS na ich tle powinno być super... Hoffman i ekipa Pisair - lot skazańców pokazała jak są super i jaką klasę maja w PiS (jedyny minister skazany za korupcje to... pan od sportu, z jakiej partii??... Radziłbym wiec po prostu olać politykę, bo na każdy twój argument znajdę kontrargument i odwrotnie, Politykowanie tutaj to jest strata czasu i nic więcej

Wielki_ted

Nie zapomnij o Cieleckiej która bała się jeździć autobusem po Warszawie za czasów PiS bo czuła się jak mała Żydówka w getcie.

Wielki_ted

"Bał się":))))))))))))) Że rano zapukają, wywiozą do lasu i każą kopać grób:)))))) Tandeciarstwo aż huczy..... Komitet poparcia złożony z wybitnych znawców polityki międzynarodowej i ekonomii. Jakoś strach faktycznie nie przeszkadzał mu pracować w TV pod rządami "ciemnych sił":))

PS; Aktor świetny, ale widać uległ trendowi.

bokser_Ken_Wywietrznik

jebnął cię ktoś w łeb i od tej pory bredzisz

tomucho77

Eee...stary.....chwilę temu wysyłałeś ludzi na forum PO żeby dokonywali aktów seksu oralnego, teraz taka agresja??? Nie kumam - właśnie w stylu tych ludzi których tam odsyłałeś jest cały ten bajzel ze "strachem", robieniem z jakiegoś pomylonego Jarkacza drugiego Stalina itp?

bokser_Ken_Wywietrznik

to jest przenośnia tycząca się twoich teorii o ciemnych siłach

tomucho77

Ku*wa:))))))))))))))) To miała być ironia!!!!! Według lemingów, Powiatowych i niestety dyspozycyjnych aktorów, takich jak p. Barciś, to te lata całego Jarkacza to był...no ja k w skeczu KMN:
- Dopiszcie do tej listy lektur moją książkę. "Trzy oblicza zbrodni" - Jeżow, Beria, Ziobro.

Owe "ciemne siły" maja się do rzeczywistości jak Olejnik do obiektywizmu, ale to już niestety rzeczywistość, którą tworzą niestety dobrzy aktorzy (Barciś, Grabowski) jak i sam ich top (Chyra, Olbrychski czy mistrz Janusz Gajos). Brakuje im elementarnego wyczucia rzeczywistości, to smutne.

bokser_Ken_Wywietrznik

większości polaków brakuje wyczucia rzeczywistości a tusk im robi papkę z mózgów

tomucho77

No i mówisz jak człowiek:)))

bokser_Ken_Wywietrznik

Ostatnio Olbrychski przyznał się do miłości do Tuska. Autentycznie, na łamach jakiejś gazety.

Wielki_ted

ciekawe co w tym pokurczu jest takiego pociągającego

Wielki_ted

Dlatego najlepszą aktorką jest babcia Józia z Plebani(Łaniewska)bo popiera jedynie słuszną partię...

użytkownik usunięty
bokser_Ken_Wywietrznik

Hehe , dokładnie. Może się bał też że przyjdą po niego ja po Barbarę Gnidę? :)))))

Ładnie to tak brzydko się wyrażać o zmarłym. Matka z ojcem nie wpoili ci że o zmarłych należy wypowiadać się pochlebnie.

użytkownik usunięty
tomucho77

Ładnie. Zmień nic na komucho77 buahahahah

Śmiejesz się ze swojego debilizmu imbecylu ?

użytkownik usunięty
tomucho77

z twojego imbecylu

A ze zmarłych z twojej rodziny też się śmiejesz ?

tomucho77

Nie przejmuj się kolegą btc5 bo o ile pamiętam Komorowskiego za DZIAŁALNOŚĆ ANTYKOMUNISTYCZNĄ niejaki sędzia Kryże skazał na wiezienie... super antykomunistyczny i genialny pan Kaczyński (którego za jego wybitną działalność w podziemiu nawet nie zamknęli) jako zastępcę ministra Ziobry mianował kogo? Wiesz? Owego pana Kryże... sędziego, który skazywał patriotów walczących o wolną Polskę,, a btc5 tak ten PiS popiera, PiS, który na najwyższe stanowiska państwowe wystawiał byłych sędziów komunistycznych,,,

Sorry, ale o ile pamiętam Komorowskiego za DZIAŁALNOŚĆ ANTYKOMUNISTYCZNĄ niejaki sędzia Kryże skazał na wiezienie... super antykomunistyczny i genialny pan Kaczyński (którego za jego wybitną działalność w podziemiu nawet nie zamknęli) jako zastępcę ministra Ziobry mianował kogo? Wiesz? Owego pana Kryże... sędziego, który skazywał patriotów walczących o wolną Polskę, więc kto tu jest ..."komucho"???

Wielki_ted

I co z tego? każdy człowiek ma takie samo prawo.Skoro ksiądz moze to tym bardziej aktor.Nie zmienia to jego talentu aktorskiego a notą 3/10 osmieszasz tylko siebie.

użytkownik usunięty
Wielki_ted

A miałem go za dobrego aktora. Dzięki za info.
Pewnie ma coś na sumieniu skoro się bał, uczciwi ludzie niczego się nie boją.

O następny czopek który nie potrafi rozgraniczyć polityki od aktorstwa.

użytkownik usunięty
tomucho77

Z ciebie jest

Marna riposta ... postaraj się bardziej trollu.

użytkownik usunięty
tomucho77

cisza trollu

Wielki_ted

Jako aktor bardzo dobry,zdecydowanie 10/10 .Wiele świetnych ról mnie osobiście w ostatnich latach najbardziej zachwycił w Miodowych Latach,politycznie jest mi daleki na szczęście jest aktorem a filmweb to portal filmowy więc nie oceniam.

Wielki_ted

i dlatego oceniasz jego umiejętności aktorskie i jego postać na 3 ? Żałosny jesteś, trochę mi Cię szkoda :P

nillvo

Właśnie. To portal filmowy, a nie polityczny

użytkownik usunięty
Wielki_ted

Mi obecne rządy się nie podobają i uważam rząd Tuska za najgorszy jaki jest do tej pory(acta przesądziły o sprawie),a ponadto służba zdrowia,wiek emerytalny,wojsko,bezrobocie itp.Za takie reformy powinni się brać ludzie kompetentni,a nie banda idiotów licząca słupki sondażowe kopiąc gałę.Rząd Tuska liczy tylko na dobre pochlebstwa ze strony Unii,a dla Polski jak najbardziej dopiec reformami,które co chwila zmienia.Ten rząd jest na usługach niemiec i Francji,a nie dla Polakow tylko,że to Polacy na końcu go rozliczą zwłaszcza za Acta i wiek emerytalny.Jednak tu się ocenia talent aktorski Barcisia,a nie jego preferencje polityczne,z którymi się nie zgadzam.ale to inny temat na dyskusję.

Wielki_ted

Lepszy Barciś za PO niż babcia Józia za PIS

Wielki_ted

Trochę przesadzasz z czepianiem się tego problemu. Trzeba żyć ze świadomością że "wszyscy aktorzy czy aktorki to k...y". Nieważne czy ZSRR. III Rzesza, lewackie Hollywood, Rosja Putina czy Polszewicy - aktorzy dla angażu dadzą politycznie d..y każdemu kogo będą upatrywali jako tego co długo będzie trzymał ster państwa bądź pośrednio wszelaką filmówkę. Co z tego że część z nich to inteligentni ludzie, którzy pewnie i dostrzegają fatalnie gospodarowany kraj, niemal całkowite zawłaszczenie mediów publicznych, fałszowanie wyborów, czy nawet to że Rudy, Bronek oraz reszta rusofilskiej kliki zamordowali 96 osób i sprzedali kraj Putinowi - to jest dla nich zawsze najmniej ważne. Liczy się dla nich przede wszystkim to by mogli krocie zarabiać na tym w czym teoretycznie są dobrzy. To że przyokazji odstawią żenadę oficjalnie popierając takie kanalie to wbrew pozorom standard każdego mniej lub bardziej brutalnego. Spójrzmy na Rewińskiego czy innych aktorów którzy nie wstydzą się stawiać reżimowi - na całe lata trwania tej władzy są aktorsko skończeni. Stąd wszyscy głośno drą japę jak to kochają Tuska, Putina i resztą - przykre ale to standard. Jak np. za dekadę zmieni się wiatr historii i Obóz Niepodległościowy wytrwa dłużej niż 2,5 roku to te same kanalie które najgłośniej darły japę w jedną stronę zaczną udawać że zawsze byli przeciw. reżimu. No ale wtedy nie raz jest już za późno - dobrym przykładem są losy np. Leni Riefenstahl czy Veita Harlana którzy poprzez swoje oddanie reżimowi długo potem mieli spore problemy.

No ale nie o tym był temat, za daleko poszło. Skoro to standard to czasem wypunktować to jak durnie potrafią się zachować niektórzy - tacy jak Opania, Olbrychski czy właśnie feralny Barciś i jego jedna wypowiedź i udział w komitecie wyborczym jednej kanalii. Ja nie wystawiłem mu teraz oceny bo wiem że byłbym nieobiektywny i bym oceniał nie tylko grę aktorsko. Ale uważam że jak się już wystawia, to jednak powinno się skupić właśnie na tym jednym aspekcie. Nie chcę myśleć o Barcisiu wyłącznie jako lizydupie reżimu. Dla mnie to nadal bardzo dobry aktor komediowy z kultowych "Miodowych lat", a i nie raz potrafił się odnaleźć w poważniejszych produkcjach. Stąd uważam że branie w ocenie na portalu filmowym pod uwagę czyjejś postawy jest pewnego rodzaju błędem.

Wielki_ted

Ależ źle się ta dyskusja zestarzała xD

Wielki_ted

Nie mogę jak facet podlizuje się liberałom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones