Ashley GreeneI

Ashley Michele Greene

7,8
8 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Greene

Laska znana z roli klientki McDonalda na 45 miejscu? Ludzie...

m111

jedno słowo: ZMIERZCH.
KPW??

AA_M

zmierzch? za rolę w tym filmie należy jej się 46 miejsce, nad Goldberg, Ryder, Sarandon i Davis ? Nie wydaje mi się.

gsfdfdsa

lubie Ash, ale zgadzam się z przedmówcą. Greene jest stanowczo za wysoko.

Leighton

Nie przepadam za tą aktorką, ale wg. mnie porównując z innymi "aktorami" "Zmierzchu", to jako Alice wypadła przekonywująco :)).
Za Alice ma u mnie 6/10

m111

Heh, chce was pocieszyć że ona jest teraz na 41 miejcu xd

Co wy się tak przejmujecie dziś jest na 41, za kilka dni na 80.

Ja osobiście ją bardzo lubię. w zmierzchu zagrała rewelacyjnie. Dokładnie tak czytając sagę zmierzchu wyobrażałam sobie alice. ( nie tylko ja tak uważam ;p ) Wczuła się w rolę i świetnie ją zagrała.
Przed Zmierzchem zagrała tylko w jednej małoznanej produkcji, a zobaczcie jak w ostatnim czasie się wybiła...

2009: Radio Free Albemuth jako Rhonda
2009: Strife jako Trish
2009: Summer jako Summer
2009: Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu (Twilight Saga: New Moon, The) jako Alice Cullen
2009: Skateland jako Michelle Burkham
2008: Otis jako Kim

Wydaje mi się że zasłużenie jest na tym miejscu. xd
I wydaje mi się obiecującą aktorką młodego pokolenia ;]

kami_mia

Tak, w 'Zmierzchu' grała genialnie i za to ją uwielbiam, w ogóle mam słabość do Alice, wiec to dlatego, na razie wstrzymałam się od oceny bo nie widziałam, żadnego innego filmu z nią. Ale to chyba nic nie wnosi do dyskusji, wybaczcie, musiałam to powiedzieć;]

ladygoodman

Zgadzam się z poprzedniczkami.Może ta rola nie jest satysfakcjonująca, ale następne są całkiem. Też uważam, że w "Zmierzchu" zagrała genialnie w porównaniu do innych, właśnie taką sobie Alice wyobrażałam. Teraz jest na tym miejscu, ale możliwe, że spadnie kiedyś się przekonamy...
narazie jej nie oceniam musze zobaczyć jeszce inne filmy;)Pozdrowienia;)

m111

Płacz ze śmiechu ;dd
Dla mnie to ona powinna być grubo za 100.

rattyMonster_

37 miejsce.
mam takich głupich rodaków. -_-

m111

IMO najgorsza aktorka z obsady Zmierzchu.
35 miejsce? wtf?.

Blair

25 miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZCZYT!

m111

HEHE :D

AA_M

Nie rozumiem jej "fenomenu". Jest najbardziej denerwującą aktorką z obsady słabego filmu.

magdalencjusz

22.
czy to jakiś kiepski żart?

m111

18 i nadal idzie w góre ..
nie rozumiem rozumowania ludzi ..

Misery_

Zaraz znajdzie się na pierwszym.
Uwaga, mamy do czynienia z supertalentem...

m111

17.
to już apokalipsa. ;dd

m111

17 !!! xD
i fajnie... ;p
Chociaż na aż tak duże nie zasłużyła ;]

kami_mia

żenada... ja bardzo lubię filmweb, ale chyba powinni zmienić jakoś kryteria do tego top kobiet. No weźcie, 17 miejsce? Bez przesady. Wiadomo, po obejrzeniu Zmierzchu ktoś sobie może ją jakoś strasznie polubić, ale nie można brać pod uwage tylko jednego filmu, w którym i tak nie miała zbytniego pola do popisu. Nawet 45 miejsce na którym była z początku to za wysoko ;/

m111

dziś 19...
Tak, ja też ją bardzo lubię i może jest zdolna i tak dalej, ale musi jeszcze trochę popracować. Nie zasłużyła na tak wysokie miejsce, w zasadzie to póki co nie powinna znaleźć się w Top 100 aktorkach. Za mało ważnych (I w ogóle!) ról.
Ale i tak ją lubię:)

audrey_h

żałosne, i tyle.
co ona zagrała ?
nie wypowiedziała więcej niż 10 kwestii w tym zmierzchu.. x/

audrey_h

Teraz jest 18 ;p



za krótki <br/>

kami_mia

I co z tego, że jest na tak wysokiej pozycji? Przecież to wciąż się zmienia. Wszyscy maja jakieś głupie pretensje i żale o nie wiadomo co. Niech sobie będzie nawet na pierwszej pozycji, potem i tak spadnie. Z każdym aktorem tak się dzieje na filmwebie.

Rose92

Ale tak NIE POWINNO się dziać. Spadnie czy nie, to i tak obraza dla innych aktorów. A i może sie tak stać, że będzie się utrzymywać mniej więcej na jednym poziomie. To już by była kompletna żenada.

"Z każdym aktorem tak się dzieje"
Otóż nie z każdym, bo prawdziwi aktorzy z czasem zapracowują sobie miejsce w rankingach, choćby taki Johnny Depp czy Helena Bohnam Carter, oni po jednej roli nie znaleźli się od razu na czołówce.

simpsonka18

"taki Johnny Depp czy Helena Bohnam Carter, oni po jednej roli nie znaleźli się od razu na czołówce."

to wszystko zależy od głosowania ludzi na filmwebie, kto ma jaką pozycję z poszczególnych aktorów.

Rose92

jaa, serio? nie wiedziałam :/

simpsonka18

z twojej wypowiedzi wynika, że jednak nie wiedziałaś. daruj sobie ta ironię. :

Rose92

Nie rozśmieszaj mnie.
Jeśli wiesz że w tej wypowiedzi była ironia, to jednak nie wynika :)
Wiem, że niektórzy ciężko kapują, ale nie spodziewaj się że co drugi użytkownik nie wie że ranking jest na podstawie głosów.

simpsonka18

wiem,że wiedzą o tych głosach, chciałam tylko to podkreślić. ja nie mogę, wejdź człowieku i napisz cokolwiek a od razu wszyscy się przyczepiają jak sępy. :(

Rose92

Po to jest forum. A ja się nie przyczepiam tylko normalnie rozmawiam.

simpsonka18

rozmowa...jeśli tak, to niech ci będzie. ja też tylko wyrażam swoje opinie...

Rose92

haha, od mojej wypowiedzi aktorka ruszyła z 46 miejsca na 19. ciekawe, ciekawe.

gsfdfdsa

jupi ja jej ! XD
spadła na 37 <3333333333333

ojejQQ

I znowu 22 xDDD
:D:D



za krótki <br/>

Fanka_Edwarda_Belli

Co ona robi przed tak wielkimi aktorkami jak Maggie Smith? Czy Christina Ricci?

użytkownik usunięty
tralallalala

błagam, nie ocenia się aktora po roli w jednym filmie. biedna pani greene pewnie sama by się zdziwiła jakby zobaczyła na którym jest miejscu.


dajmy jej parę ładnych lat niech wyrobi sobie markę. na razie jak ktoś pyta dlaczego tak wysoko, wszyscy chórem: "bo w zmierzchu jako alice jest taka słodka i podobna!".

spojrzcie prawdzie w oczy.

m111

11 miejsce.. Przegięcie. Nie zagrała w tym zmierzchu jakoś tragicznie(innych filmów z jej udziałem nie oglądałam), ale nie mogę na to pozwolic. 1/10

Hifumi

A jakie są nagrody? ;)

Hifumi

Dajesz jeden osobie której prawdopodobnie nigdy nie widziałaś/eś w żadnej
roli, albo w jednej roli, bo nie podoba ci się jej miejsce w rankingu.
Przykro mi za takie osoby.

Zgadzam się z wami, że jedenaste miejsce to za wysoko, nawet jeśli jest
urocza i grała w Zmierzchu. Ale żeby dawać jeden... Te oceny to ma być
ocena za grę aktorską, a nie skala wyrównywania rankingu.

Invisse

13 miejsce? to żart?

Gotowka

Szczerze? Chciałabym. Szkoda tylko że do 1 kwietnia trochę daleko.
Na fora filmwebu niech sobie przychodzi kto chce. Ale przed dodaniem ocen niech zrobią jakiś test na sprawdzenie stanu psychicznego.

simpsonka18

najbardziej irytuje mnie to, że za nią znajduje się wiele bardziej utalentowanych aktorek. z ciekawszą filmografią. chociażby taka Scarlett Johansson.

użytkownik usunięty
m111

bez przesady, 12??? wiele lepszych aktorek z tyłu... i tylko za kilka ról? chyba wina Zmierzchu, może i dobrze tam zagrała i jest ładna, ale żeby od razu top aktorka? ....

No bo wiecie, jak ktoś gra w Zmierzchu (w filmie dla głupich nastolatek - bez urazy) to już jest wielką gwiazdą. ;/

weronelka

Wy nie macie innych zmartwień?:| Tak Wam to przeszkadza, że taka a nie inna aktorka jest na tym czy siamtym miejscu?;/

arkadiuszrakoczy

Mają z bańką i tyle. Ona zasługuje na to miejsce sama urodą

Shinichi

Tylko ze to jest portal o filmach, a nie o ocenianiu urody .

Shinichi

Szkoda tylko że to portal, na którym ocenia się grę aktorską, a nie urodę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones