Ashley GreeneI

Ashley Michele Greene

7,8
8 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Greene

hahahahaha co ta dziewczyna robi na tak wysokim miejscu w rankingu?? oj te dzieci. Rozumiem że można lubić film zmierzch sama nie mam nic przeciwko niemu (chociaż książka o niebo lepsza) , ale nie popadajmy w paranoję....

fca

Zgadzam sie z toba calkowicie ;]
ona zagrala w jednej moze dwoch scenach .
Paranoja !

fca

Popieram! Jak można na podstawie jednej roli ocenić? to już nie jest paranoja to jest coś o wiele tragiczniejszego...

użytkownik usunięty
anae

popieram. lubię ksiązki i film, ale są aktorki dużo bardziej doświadczone i uzdolnione,a myślę, że sama pani Greene byłaby zdziwiona jakby zobaczyła, na którym miejscu się znajduje.

fca

To jakiś żart? Jak ta kobieta (wątpię, aby ktoś kto nie oglądał zmierzchu) jest wyżej niż np. Uma Thurman, czy Charlize Theron? Nie wspominając już, że inne wspaniałe aktorki są na 20, 30 czy nawet 40 miejscu.

Moniia

do nawiasu (wątpię, aby ktoś kto nie oglądał zmierzchu ją znał) - przepraszam za pomyłkę.

fca

Nie wiem, co wy od niej chcecie? Moim zdaniem jest spoko :D Może to dla tego, że bardzo dobrze wcieliła się w rolę Alice, jest ładna i ma talent. Uważam, że zrobi karierę. A i jakie dzieci????????????

Ja tam kocham "Zmierzch" - całą sagę i filmy też!

I_Bella

teraz jest na 35 miejscu!!!!jak to mozliwe
talent vo zagrała w zmierzchu!!

fca

Całkowicie się zgadzam. Na fanów zmierzchu można się teraz natknąć dosłownie wszędzie, bo innego powodu nie ma jej tak wysokiej pozycji, a aktorka z niej bardzo marna...

użytkownik usunięty
fca

Zgadzam sie do tego, że książka jest lepsza. :) Ale zobaczcie - Zmierzch to jej drugi film w karierze, a zaraz po nim zagrała w kilku filmach, czyli nie oczarowała tylko "Dzieci", ale i producentów też, co? Rola Alice jest przesympatyczna, ta aktorka świetnie ją zagrała, ale też uważam, że 29 miejsce to faktycznie trochę za dużo. Jest wiele aktorek, które bardziej na to zasługują. Hmm Trzymam za nią kciuki, aby dostawała nowe, równie fajne role ;)

Jak na moje, bardziej nadaje sie na modelke, niz na aktorke. Jest piękna, bez wątpienia, ale czy utalentowana? Śmiesza mnie komentarze i opinie w stylu ' ona tak świetnie zagrała' . Widac my, Polacy, gustu za grosz nie mamy, a zadowala nas byle przecietnosc. Tak naprawde zagrała hm średnio, choc wiem ze miala ograniczona role. Jesli chodzi o ksiazkowa Alice, fakt, jedna z ciekawszych postaci, choć jak dla mnie Charlie jest debeściakiem ;d.
A to, ze po Zmierzchu, dostala role, nie dziwota. To taki twor, ktory mial zarowno zarobic, jak i wypromowac miernych lub mało znanych ym. ludzi, okreslenie aktor, troche nie na miejscu. Pozyjemy zobaczymy. Na razie Ashley nie zachwyca, choc ta kampania reklamowa tej amerykańskiej wody mineralnej jest świetna co pokazuje, ze ma smykałke do modelingu ;]

gosiukukuk

Ze Zmierzchu w ogóle je nie kojarzę, natomiast obejrzałem wczoraj film "Krew z krwi", gdzie zgarała główną rolę. Jej kiepska gra aktorska rzuca się niestety w oczy.

użytkownik usunięty
marcus77

Obejrzałam wczoraj zmierzch żeby szczególnie zwrócić na to uwagę i faktycznie macie rację. No cóż, nie oglądałam z nią innego filmu, muszę to nadrobić. Może gdyby dostała rolę, w której można się wykazać, to byłaby lepsza... Sama nie wiem. Poczekamy, zobaczymy...

fca

Dzisiaj rozpoczela prace nad filmem "The apparition", zobaczymy jak wypadnie aktorsko:) Tzn jakby nie zagrala to i tak ma ode mnie 100000000/10, pisze to dla wiadomosci krytykow

Shinichi

Oglądałam zmierzch i według mnie Ashley Greene zagrała świetnie swoją role.Nie wiem jak w innym filmach ale mi się podobało.I nie pisze tak dlatego, że jestem fanką zmierzchu czy coś... Dokładnie tak wyobrażałam sobie Alice Cullen gdy czytałam książkę ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones