Ashley GreeneI

Ashley Michele Greene

7,8
8 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Greene


zagrala bardzo wiarygodnie, poza tym moja ulubiona scena z nia to jak rzuca pileczka podnoszac noge kiedy gra w baseball;)

historiamuzyki

też tak myślę, ta scena jest świetna, a poza tym Ashley jest śliczna i tak właśnie wyobrażałam sobie Alice

majciaa6

OMG! Ja też lubię jak dziewczyna podnosi nogę :P Ale bez przesady. Gra w baseball nie polega na unoszeniu nogi. Jeśli jedynym wyznacznikiem talentu aktorskiego i to jak dana osoba dobrze zagra jest -podnoszenie nogi to chyba powinienem przenieść się do Hollywood. Co do samej aktorki to w zmierzchu zagrała średnio. Lecz to 'średnio' wystarczy by wybiła się ponad te dwa beztalencia grające główne role. Też uważam że to ładna dziewczyna, zresztą dla mnie nie ma brzydkich dziewczyn każda jest piękna [na swój sposób];) Jako jedyna z obsady gdy na nią patrzyłem to mnie nie denerwowała.

historiamuzyki

Bardzo pasuje na Alice ze Zmierzchu no i chyba dobrze zagrała swoją rolę ; )

Ta scena z baseball'u była też moją ulubioną sceną z nią .

historiamuzyki

Zgadzam się, bardzo fajnie zagrała Alice. No rzeczywiście ta scena wymiata:)

historiamuzyki

Tak, Ashley zagrała cudnie;) A mi się jednak najbardziej podobała scena spotkania Belli z rodziną Edwarda,tam Alice była najlepsza:P

historiamuzyki

wtedy Jasper był najlepszy :D

Ashley na Alice nadaje się idealnie. Ogólnie świetnie dobrali aktorów..

historiamuzyki

przyznaje zrobiła na mnie najlepsze wrażenie z całej obsady filmu, gdy Cullenowie pojawiają się na stołówce Alice (Ashley) rzuca się od razu w oczy

skills

Odważna Ashley ...

http://twicrackaddict.blogspot.com/2009/02/holy-crow-ashley-greenes-super-sexy.h tml

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones