Ashley GreeneI

Ashley Michele Greene

7,8
8 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Greene

ludzie błagam co ona tam robi. ani to ona ładna ani z niej dobra aktorka, poprostu zagrała sobie w zmierzchu i to jej daje tam miejsce. litości!
gdyby nie zagrała w zmierzchu nawet nie wiedzielibyscie kim jest!

saska_a

Racja! Też mnie to mocno zdziwiło...

violet363

to niesprawiedliwe, ona lepsza od np. kate hudson ktora ma miejsce 100://

saska_a

W pewnej czesci sie zgadzam, ale nie mozna powiedziec, ze jest ona brzydka. A jesli chodzi o ranking to nie mozesz byc tym oburzona, bo to jest portal dla wszystkich a nie tylko dla ciebie, kazdy ma prawo do glosu i jesli inni dali jej takie oceny to juz nie twoja sprawa. Takie jest moje zdanie.

nikola215

oj mogę powiedzieć, że jest brzydka, bo jest, ale nie o to na tym poratlu chodzi. ogólnie rzecz biorąc z panny greene jest aktorka baaardzo przeciętna, w top 100 jest tylko jak już zostalo powiedziane, przez 'Zmierzch'. I rzeczywiscie jest duzo bardziej utalentowanych aktorek za nią, ale jak juz kiedyś zostało powiedziane, ranking na filmwebie to bardziej ranking populranosci, a nie umiejętnośći, przez co dziwie się, ze stewart (bella ze 'zmierzchu") nie jest w top 100 chociaż, pod względem aktorskim, jest lepsza. Widziałam pare filmów z Kristen (oprocz zmierzchu) i jest dobra, nie wybitna czy bardzo dobra, tylko dobra, ale na pewno lepsza od Greene.
Pozdrawiam.

Leighton

saska_a Nie mów, że ona jest brzydka, bo nie jest ;P

saska_a

Ja też załamuje ręcę jak widze ranking męski i żeński dlatego mam w głowie swój własny bo ludzie tutaj sugerują się wyłączne jedną śmieszną rolą w filmie brakuje jeszcze tylko na pierwszych miejscach Zacka Efrona I Miley Cyrus=/

Invincible_

Weź mnie nie strasz bo na zawał padnę!
xDxDxD

violet363

Nic specjalnego, aktorka z niej bardzo przeciętna, jak nie gorzejXD
Sztuczna jak manekin.
No dobra, widziałam ją tylko w "Zmierzchu" 1,2 & 3...
Ale podejrzewam, iż akurat w jej przypadku jest tak:
<Zobaczyć jedną gwiazdę, to jak zobaczyć wszystkie> XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones