Ashley GreeneI

Ashley Michele Greene

7,8
8 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Greene

dokładnie tak sobie wyobrażałam Alice w Zmierzchu ;] bardzo fajnie jej fryzurkę zrobili no i urodzony chochlik ;] fajnie zagrała. lubie ją ^^

Ambiance

Z Tobą zgadzam się w 100 procentach :) Całkowicie nadaje się do roli Alice ;)

true_faith

tak to prawda, nikt by się lepiej nie nadawała na Alice. a ta fryzura! też chcę taką ;)

Ambiance

Uwielbiam ją wprost!!Jedna z wielu z obsady co do których nie mam żadnych zastrzeżeń.Ta jej fryzurka i jej wejście jak Bella jest po raz pierwszy u Cullenów.Ale się śmiałam xD. Perfekcyjna...

Ambiance

zgadzam się z Wami. Świetnie pasuje do roli Alice, no i oczywiście bardzo dobrze sobie poradziła z zagraniem tej roli. :)

Ambiance

ona jest super
<za krótki> <za krótki> <za krótki>

stupidlamb

Moim zdaniem zagrała najlepiej z całej obsady "zmierzchu"!

akszeinga95

Też tak sądzę. Jest idealna. W książce zresztą też najbardziej lubię właśnie ją. :)

Ambiance

Zgadzam sie - I D E A L N A !!! I super zagrala. Dokladnie taka byla moja Alice, ktora wyobrazilam sobie czytajac ksiazke !

Lucy_M

Dokładnie:P
Odważę się nawet stwierdzić, że jako Alice jest ładniejsza od tej "prawdziwej" Ashley:) chyba głównie przez ekstra fryzurkę:)
no, ale... charakteryzacja:P u Roba też zrobiła swoje (nie chcę się narażać mówiąc to, ale to szczera prawda:P)

karolina1466

Pewnie, że to prawda. Ashley jako ona sama jest owszem ładna, ale jako Alice jest prześliczna. :)

Lucy_M

Moja też;D
Jest idealna

Ambiance

dołączam się do ogólnych zachwytów. Ashley to urodzona Alice ;)
ach, uwielbiaaam ją.

avocado_

Jest REWELACYJNA!! :)
Wykapana Alice :D

Ambiance

Jest idealna, jak na Alice...!! Mogłaby cały czas nosić taką fryzurkę ;PP Mi się bardzo podoba!!

ona116

http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,6563583,Ashley_Greene_w_krotkich_wlosach_.html

a żeby nie było, że tylko kotek:

http://www.totalhair.net/hair-styles/gallery-photos/Latest-Hairstyles/Short-Hair -Styles/1/2916/hairstyles.html

co wy na to?

stupidlamb

Śliczne. Nieważne w jakich włosach, i tak jest prześliczna. :)

użytkownik usunięty
jamerka

jest ślicznaaa i świetnie gra!!! uwielbiam jąąą.<33

Zgadzam się z powyższymi ;D
Jest idealną Alice, dokładnie tak sobie ją wyobrażałam i w ogóle jest świetna! ;) <3

użytkownik usunięty
Ambiance

ja też się zgadzam. wyobrażałam ją sobie właśnie tak, świetna fryzura, jedna z najlepiej obsadzonych ról w zmierzchu . jest śliczna. :)

użytkownik usunięty
Ambiance

Racja nadaje się na Alice ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones