Ashley OlsenI

Ashley Fuller Olsen

7,7
1 695 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Olsen

Przepraszam bardzo co z bliźniaczkami Olsen, tyle filmów, tyle rewelacyjnych ról od urodzenia i nagle.......nic????????!!!!!!!!!!!!!
Ja już o nich nie słyszałam od kilku lat!!!!
Ostatni film był w 2004 roku????? Koniec kariery rewelacyjnych Olsenek?????
Co teraz czas na ćpanie, picie itd.???? :/:/:/

sandrulinka89

Tak właściwie to czytałam na wikipedii. Mary-Kate Olsen ma problem z
alkoholem i innymi nałogami, ma nieustanną huśtawkę emocjonalną, zaś Ashley
ciągle się z nią cacka i kłóci. W efekcie obie wyglądają gorzej niż kiedyś
- Mary-Kate okropnie, Ashley na zmęczoną. Nie dostają żadnych ról, bo są
królowymi skandalów i prawda jest taka, że wątpię, aby wkrótce dostały
jakąś nową rolę.
Mogę się mylić, ale sądzę, że taka jest prawda, nie wyssałam sobie tego z
palca. Chociaż może samą Ashley zaangażują w jakiś projekt.
No nie wiem, pozdrawiam.

EstelIe

Ashley Olsen już nie chce grać, chce żyć spokojnie daleko od sławy dlatego nie przyjmuje żadnych nowych ról a Mary ćpa, pije itp.

sandrulinka89

Mary-Kate zagrała jakoś w 2008 roku w jakimś filmie, za to Ashley nie chcę już grać w filmach, teraz chcę zająć się modą. W każdym razie drogi Ashley i Mary-Kate się rozeszły. A szkoda, bo byłam ich dużą fanką. ;< Nie mogę w to uwierzyć, że od ich ostatniego filmu minęło aż 6 lat już. ; oo

brilliance

Mary-Kate gra w filmach - zobaczcie na jej profilu.

justynaa15

Bracia rodzeni i siostry nie mogą żyć razem do końca! czas się rozstać i rodziny założyć jak najszybciej! A z bliźniakami to jest taka sprawa, że nie wolno ich to tych samych klas czy szkól puszczać i tak samo ubierać, bo się dzieciom zaszkodzi!

aniolek1234

One nadal pracuja razem tylko zajmuja sie modą. Ashley powiedziała, że nie chce juz grać, a Mary-Kate gra coraz rzadziej. Często można zobaczyć ich zdjęcia z pokazów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones